Zbiórka Walka z SMA2 - zdjęcie główne

Walka z SMA2

23 571 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 423 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Podgórniak - awatar

Jagoda Podgórniak

Organizator zbiórki

Witam! 

Poznajcie Oliwkę. To bardzo radosna dziewczynka która uwielbia zabawę z innymi dziećmi. Niestety znacznie różni się od swoich rówieśników...

Nasza smutna historia rozpoczęła się gdy Oliwka skończyła roczek. Wcześniej nasza córeczka rozwijała się prawidłowo, a gdy przyszedł czas by stanąć na nóżki zaczęła stopniowo słabnąć. Wtedy wszystko się zaczęło, rehabilitacja, spotkania z lekarzami aż w końcu pobyt w szpitalu klinicznym. Podejrzenie? Rdzeniowy zanik mięśni SMA. Mimo to mieliśmy nadzieję że diagnoza jest mylna. Po miesiącu czekania na wynik niestety potwierdziło się najgorsze. „Nasza córeczka jest ciężko chora? Jak to możliwe? Dlaczego nas to spotkało?” Te myśli nie opuszczały nas ani na moment. Jednak przyszedł czas aby wziąć się w garść i stanąć do walki-Oliwka nie może oglądać swoich rodziców smutnych!

Rdzeniowy zanik mięśni to bardzo rzadka choroba genetyczna. Przez te kilka miesięcy diagnozowania i czekania na wyniki-pomimo intensywnej rehabilitacji-nasza córeczka bardzo osłabła. Przestała podnosić się na kolankach, raczkować i samodzielnie siadać. 

Aktualnie jesteśmy w trakcie leczenia naszego maluszka. Lek ma za zadanie zatrzymać postęp choroby, niestety nie cofnie szkód które już wyrządziła. Dlatego rehabilitacja odgrywa najważniejszą role abyśmy mieli szansę odbudować umiejętności które zatraciliśmy. Na dany moment wróciło samodzielne siadanie i Oliwka powoli zaczyna raczkować. Czy postawi kiedyś swoje pierwsze kroki? Tego nie wiemy, ale chcemy wierzyć że się uda! Jednak do tego potrzebna jest codzienna rehabilitacja, sprzęty ortopedyczne i medyczne oraz dalekie wyjazdy do prywatnych specjalistów i lekarzy. Wszystko to jest bardzo kosztowne. 

Jeśli chcecie pomóc naszej córeczce prosimy o wpłatę pieniążków. Wasz gest ułatwi nam walkę z tą straszną chorobą a Oliwce da szansę na lepsze życie...Z góry dziękujemy za okazane serce!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  02.07.2020
  02.07.2020

  Trzymam kciuki. Ile dziecko ma moze zbierajcie na terapię genowa zmieniony jest prog z wiekowego na 25kg.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2019
  07.05.2019

  Speednet team wspiera! :) Dużo zdrowia i sił <3

 • Paulina - awatar

  Paulina

  05.05.2019
  05.05.2019

  Trzymam kciuki i życzę duużo zdrówka dla Oliwki! ♡

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.05.2019
  05.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • U.R. Poniewozik - awatar

  U.R. Poniewozik

  04.05.2019
  04.05.2019

  Dużo siły i zdrówka.

23 571 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 423 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Podgórniak - awatar

Jagoda Podgórniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 423

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinga Drygiel - awatar
Kinga Drygiel
90
Paulina - awatar
Paulina
71
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Beata B - awatar
Beata B
100
Karol - awatar
Karol
20
em.. - awatar
em..
50
Daria - awatar
Daria
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij