Zbiórka rehabilitacja i leczenie  SM - zdjęcie główne

rehabilitacja i leczenie SM

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Jakubowska - awatar

Ewa Jakubowska

Organizator zbiórki

                          ŚWIATEŁKO W TUNELU,TO NADZIEJA KTÓRA POTRAFI ROZŚWIETLIĆ NAJCZARNIEJSZE DNI.POMOC OD LUDZI KTÓRZY ZATRZYMAJĄ SIĘ NA CHWILĘ ,POCZYTAJĄ ,ODPOWIEDZĄ NA MÓJ APEL,PROŚBĘ JEST NIESAMOWITYM DOŚWIADCZENIEM I POTWIERDZENIEM NA TO ŻE WARTO POMAGAĆ BO NIGDY NIE WIESZ KIEDY TO TY BĘDZIESZ PO TEJ DRUGIEJ STRONIE. MOJE ZYCIE 3 LATA TEMU ZATRZYMAŁO SIĘ NA CHWILĘ ,USŁYSZAŁAM DIAGNOZĘ MA PANI  SM( STWARDNIENIE ROZSIANE) DO TEGO DOŁĄCZYŁA DEPRESJA I TAK ŻYJEMY W TRÓJKĘ . POGODZIĆ SIĘ Z TYM ŻE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAK JAK DAWNIEJ..JEST NIEMOŻLIWE.OCZEKIWANIA WOBEC SIEBIE SĄ ZAWSZE NAJWIĘKSZE ,A TU NIESTETY NIESPODZIANKA ,TO NIE TY DECYDUJESZ ,ALE CHOROBA KTÓRA CIEBIE ZDOMINOWAŁA.  NA SZCZĘSCIE PRACUJE W PEŁNI WYKORZYSTUJĄC SWOJE MOŻLIWOŚCI,TO BARDZO WIELE DLA MNIE ZNACZY BO PRACA DAJE MI DUŻĄ SATYSFAKCJE ,DZIĘKI TEMU CZUJE SIĘ TEŻ POTRZEBNA INNYM. NIESTETY POTRZEBA REHABILITACJI I TERAPII PRZEKRACZA MOJE MOŻLIWOŚCI. DLATEGO PROSZĘ O POMOC,BY MÓC JAK NAJDŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ SPRAWNOŚĆIĄ ZARÓWNO FIZYCZNĄ JAK I PSYCHICZNĄ. PRZY SM DUŻĄ ROLE ODGRYWA DIETA I SUPLEMENTACJA ,TO KOLEJNE KOSZTY. JEŻELI KTOKOLWIEK MOŻE MI POMÓC WPŁACAJĄC ŚRODKI NA KONTO BARDZO DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Jakubowska - awatar

Ewa Jakubowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij