Zbiórka Ewangelizacja przez YouTube - zdjęcie główne

Ewangelizacja przez YouTube

40 467 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Janiszewski - awatar

Przemysław Janiszewski

Organizator zbiórki

Hej i szczęść Boże :)


Nazywam się Przemysław Janiszewski. Z wykształcenia jestem teologiem i grafikiem komputerowym. Z zawodu katechetą w liceach Archidiecezji Łódzkiej. Jestem także i przede wszystkim twórcą KANAŁU EWANGELIZACYJNEGO na YouTube, MOC W SŁABOŚCI: https://www.youtube.com/channel/UC8Yz3IG2LLMKD21xs7_s_9A, który jest oczkiem w mojej głowie i w moim sercu :) W ciągu kilku lat stał się on jednym z najchętniej oglądanych kanałów teologiczno-formacyjnych na platformie YouTube. Tematyka, jaką na nim poruszam obejmuje m.in.: OBJAWIENIA MARYJNE, ROZWÓJ DUCHOWY, ZAGROŻENIA DUCHOWE, ŚWIADECTWA NAWRÓCEŃ oraz codzienne ZMAGANIA w KROCZENIU KU ŚWIĘTOŚCI, która NIE JEST DOSKONAŁOŚCIĄ MORALNĄ. Na kanale dzielę się sobą takim, jakim jestem i tym, czego doświadczyłem. A uwierz mi, że podobnie, jak Ty każdego dnia przechodzę "ciemną doliną", lecz... nie chcę lękać się zła, bo nie jestem sam - bo nie jesteśMY sami :) Wiem, jak ciężko jest powstać i spojrzeć w Niebo, kiedy w pamięci serca pozostaje głęboka rana duchowych walk i bitew, kiedy na oczach rozumu zalega ciężki pył bezwzględnej w swej obojętności szarości duchowych rozterek i pomyłek...


Kanał MOC W SŁABOŚCI prowadzę, reżyseruję i materiały montuję samodzielnie, bez żadnego wsparcia z zewnątrz. Codziennie otrzymuję od widzów kanału świadectwa tego, jak bezpośrednio przez kanał dotyka ich/nas Miłosierny Ojciec - jak bardzo blisko nas jest Bóg, kiedy dajemy Mu prowadzić się w myśl pawłowej zasady: MOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALI. To nie nasza moc zwycięża zło i grzech - to MOC BOŻA PODNOSI z UPADKU i DAJE ŻYCIE. Nasza moc jest niemocą... Często tego nie rozumiemy, albowiem - jak niegdyś rzekł prorok Izajasz: "Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi" (Iz 55, 8-9).


Kanał MOC W SŁABOŚCI już nie należy do mnie. JEST WŁASNOŚCIĄ JEGO WIDZÓW, bo istnieje dzięki Tobie - dzięki Wam - bo rozwija się dzięki Tobie - dzięki Wam, bo gromadzi wspólnotę, która RAZEM ZDĄŻA DO NIEBA. Pośród ciemności i mroków.

Kanał MOC W SŁABOŚCI rozwija się mimo wszem panujących sekularyzmu, nietolerancji religijnej (szczególnie wobec katolików) i agresywnego hejtu. Chcąc wdrażać ŚMIELSZE I NA WIĘKSZĄ SKALĘ REŻYSEROWANE MATERIAŁY EWANGELIZACYJNE ZWRACAM SIĘ DO CIEBIE Z PROŚBĄ O WSPARCIE TEGOŻ...

ŚRODKI TUTAJ ZEBRANE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA:

1. REALIZACJĘ MATERIAŁÓW O OBJAWIENIACH W GIETRZWAŁDZIE, LOURDES I LA SALETTE;

2. REALIZACJĘ FILMU O PADRE DOLINDO pt.: MOC W ZAUFANIU;

3. REALIZACJĘ FILMU O POLSKICH PROROCTWACH SIOSTRY ŁUCJI Z FATIMY ( I REPORTAŻU REALIZOWANEGO W PORTUGALSKIM KLASZTORZE WIZJONERKI Z FATIMY);

4. POZYSKANIE SPRZĘTU AUDIO-VIDEO DO REALIZACJI PROFESJONALNYCH ETIUD EWANGELIZACYJNYCH;

5. ROZWÓJ CODZIENNYCH SERII FILMOWYCH NA KANALE;

6. STWORZENIE PROFESJONALNEGO STUDIA FILMOWEGO EWANGELIZACYJNEGO, DO KTÓREGO ZAPRASZANI BĘDĄ DARCZYŃCY;


PS. Dlaczego jako cel zbiórki wskazałem 7 tysięcy? Bo nie mogłem nie wskazać konkretnej kwoty. Wszakże nie chodzi tu o realizację jakichś celów finansowych, ale możliwość korzystania z dobrodziejstw profesjonalizmu i bezpieczeństwa platformy POMAGAM.PL. Cyfra SIEDEM zaś odnosi się do biblijnej symboliki: ŚWIĘTOŚCI, która pochodzi TYLKO od Boga.  

Z całego serca dziękuję Ci za poświęcony mi czas i ewentualne wsparcie. 

KAŻDEGO DARCZYŃCĘ i JEGO INTENCJE DOŁĄCZAM do mojego CODZIENNEGO RÓŻAŃCA ORAZ EUCHARYSTII SPRAWOWANEJ W TWOJEJ, DROGI DARCZYŃCO, INTENCJI.

Wszystkiego błogosławionego i do zobaczenia najpóźniej w Niebie :)

Przemek Janiszewski 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.2023
  22.07.2023

  Z Bogiem!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2022
  07.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Ola i Darek - awatar

  Ola i Darek

  11.09.2021
  11.09.2021

  Pozdrawiamy z modlitwą

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2021
  01.09.2021

  Dobrze jest pomagać, dziś pomagam ja, a jutro może to mi będzie potrzebna pomoc :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2021
  29.05.2021

  Wysłałam ostatnie złotówki z konta, niestety nie mogłam pomóc w większym wymiarze. Mimo wszystko poczułam, że tak mam postąpić. Bardzo doceniam to co robisz ! :) z Panem Bogiem i działaj dalej zgodnie z Duchem Świętym

40 467 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Janiszewski - awatar

Przemysław Janiszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 466

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Simińska - awatar
Monika Simińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Teresa - awatar
Teresa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij