Zbiórka Ewangelizacja przez YouTube - miniaturka zdjęcia

Ewangelizacja przez YouTube Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ewangelizacja przez YouTube - zdjęcie główne

Ewangelizacja przez YouTube

38 056 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 438 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Przemysław Janiszewski - awatar

Przemysław Janiszewski

Organizator zbiórki

Hej i szczęść Boże :)


Nazywam się Przemysław Janiszewski. Z wykształcenia jestem teologiem i grafikiem komputerowym. Z zawodu katechetą w liceach Archidiecezji Łódzkiej. Jestem także i przede wszystkim twórcą KANAŁU EWANGELIZACYJNEGO na YouTube, MOC W SŁABOŚCI: https://www.youtube.com/channel/UC8Yz3IG2LLMKD21xs7_s_9A, który jest oczkiem w mojej głowie i w moim sercu :) W ciągu kilku lat stał się on jednym z najchętniej oglądanych kanałów teologiczno-formacyjnych na platformie YouTube. Tematyka, jaką na nim poruszam obejmuje m.in.: OBJAWIENIA MARYJNE, ROZWÓJ DUCHOWY, ZAGROŻENIA DUCHOWE, ŚWIADECTWA NAWRÓCEŃ oraz codzienne ZMAGANIA w KROCZENIU KU ŚWIĘTOŚCI, która NIE JEST DOSKONAŁOŚCIĄ MORALNĄ. Na kanale dzielę się sobą takim, jakim jestem i tym, czego doświadczyłem. A uwierz mi, że podobnie, jak Ty każdego dnia przechodzę "ciemną doliną", lecz... nie chcę lękać się zła, bo nie jestem sam - bo nie jesteśMY sami :) Wiem, jak ciężko jest powstać i spojrzeć w Niebo, kiedy w pamięci serca pozostaje głęboka rana duchowych walk i bitew, kiedy na oczach rozumu zalega ciężki pył bezwzględnej w swej obojętności szarości duchowych rozterek i pomyłek...


Kanał MOC W SŁABOŚCI prowadzę, reżyseruję i materiały montuję samodzielnie, bez żadnego wsparcia z zewnątrz. Codziennie otrzymuję od widzów kanału świadectwa tego, jak bezpośrednio przez kanał dotyka ich/nas Miłosierny Ojciec - jak bardzo blisko nas jest Bóg, kiedy dajemy Mu prowadzić się w myśl pawłowej zasady: MOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALI. To nie nasza moc zwycięża zło i grzech - to MOC BOŻA PODNOSI z UPADKU i DAJE ŻYCIE. Nasza moc jest niemocą... Często tego nie rozumiemy, albowiem - jak niegdyś rzekł prorok Izajasz: "Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi" (Iz 55, 8-9).


Kanał MOC W SŁABOŚCI już nie należy do mnie. JEST WŁASNOŚCIĄ JEGO WIDZÓW, bo istnieje dzięki Tobie - dzięki Wam - bo rozwija się dzięki Tobie - dzięki Wam, bo gromadzi wspólnotę, która RAZEM ZDĄŻA DO NIEBA. Pośród ciemności i mroków.

Kanał MOC W SŁABOŚCI rozwija się mimo wszem panujących sekularyzmu, nietolerancji religijnej (szczególnie wobec katolików) i agresywnego hejtu. Chcąc wdrażać ŚMIELSZE I NA WIĘKSZĄ SKALĘ REŻYSEROWANE MATERIAŁY EWANGELIZACYJNE ZWRACAM SIĘ DO CIEBIE Z PROŚBĄ O WSPARCIE TEGOŻ...

ŚRODKI TUTAJ ZEBRANE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA:

1. REALIZACJĘ MATERIAŁÓW O OBJAWIENIACH W GIETRZWAŁDZIE, LOURDES I LA SALETTE;

2. REALIZACJĘ FILMU O PADRE DOLINDO pt.: MOC W ZAUFANIU;

3. REALIZACJĘ FILMU O POLSKICH PROROCTWACH SIOSTRY ŁUCJI Z FATIMY ( I REPORTAŻU REALIZOWANEGO W PORTUGALSKIM KLASZTORZE WIZJONERKI Z FATIMY);

4. POZYSKANIE SPRZĘTU AUDIO-VIDEO DO REALIZACJI PROFESJONALNYCH ETIUD EWANGELIZACYJNYCH;

5. ROZWÓJ CODZIENNYCH SERII FILMOWYCH NA KANALE;

6. STWORZENIE PROFESJONALNEGO STUDIA FILMOWEGO EWANGELIZACYJNEGO, DO KTÓREGO ZAPRASZANI BĘDĄ DARCZYŃCY;


PS. Dlaczego jako cel zbiórki wskazałem 7 tysięcy? Bo nie mogłem nie wskazać konkretnej kwoty. Wszakże nie chodzi tu o realizację jakichś celów finansowych, ale możliwość korzystania z dobrodziejstw profesjonalizmu i bezpieczeństwa platformy POMAGAM.PL. Cyfra SIEDEM zaś odnosi się do biblijnej symboliki: ŚWIĘTOŚCI, która pochodzi TYLKO od Boga.  

Z całego serca dziękuję Ci za poświęcony mi czas i ewentualne wsparcie. 

KAŻDEGO DARCZYŃCĘ i JEGO INTENCJE DOŁĄCZAM do mojego CODZIENNEGO RÓŻAŃCA ORAZ EUCHARYSTII SPRAWOWANEJ W TWOJEJ, DROGI DARCZYŃCO, INTENCJI.

Wszystkiego błogosławionego i do zobaczenia najpóźniej w Niebie :)

Przemek Janiszewski 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2022
  07.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Ola i Darek - awatar

  Ola i Darek

  11.09.2021
  11.09.2021

  Pozdrawiamy z modlitwą

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2021
  01.09.2021

  Dobrze jest pomagać, dziś pomagam ja, a jutro może to mi będzie potrzebna pomoc :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2021
  29.05.2021

  Wysłałam ostatnie złotówki z konta, niestety nie mogłam pomóc w większym wymiarze. Mimo wszystko poczułam, że tak mam postąpić. Bardzo doceniam to co robisz ! :) z Panem Bogiem i działaj dalej zgodnie z Duchem Świętym

 • Elżbieta i Paweł Szymeczko - awatar

  Elżbieta i Paweł Szymeczko

  21.04.2021
  21.04.2021

  Niechaj Cię Maryja prowadzi i pomaga w twoim działaniu Panie Przemysławie.

38 056 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 438 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Przemysław Janiszewski - awatar

Przemysław Janiszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 438

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Niewiadomska - awatar
Dorota Niewiadomska
10
Basia - awatar
Basia
50
Jadwiga - awatar
Jadwiga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Wojciechowska - awatar
Dorota Wojciechowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Zasadzki - awatar
Jarosław Zasadzki
100
Arles - awatar
Arles
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij