Zbiórka Proszę, uratujcie moją nogę! - miniaturka zdjęcia

Proszę, uratujcie moją nogę! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę, uratujcie moją nogę! - zdjęcie główne

Proszę, uratujcie moją nogę!

1 021 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Magdalena - awatar

Monika Magdalena

Organizator zbiórki

Nazywam się Robert, mam 32 lata. Próbując zapewnić byt sobie i młodszej siostrze pracując uszkodziłem sobie prawą stopę. Niewielka rana przeobraziła się w przewlekłą chorobę czym skutkowało zakażeniem IV i V kości sródstopia. Borykam się z tą chorobą już od 2010r. Białostoccy lekarze-chirurdzy dają nadzieję na wyleczenie stopy jedynie w Szpitalnym Oddziale Leczenia Ran Przewlekłych w prywatnej klinice "Podos" w Warszawie bądź w Otwocku. Nie jestem w stanie pokryć kosztów leczenia, dojazdów oraz zmian opatrunków w prywatnej klinice. Bez państwa pomocy amputują mi nogę i odbiorą nadzieję na lepszą przyszłość. Za każdą wpłaconą złotówkę i każde udostępnienie zbiórki z całego serca bardzo dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 021 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Magdalena - awatar

Monika Magdalena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Markiewicz - awatar
Katarzyna Markiewicz
100
Mateusz Trzcinski - awatar
Mateusz Trzcinski
50
Wiola Olchanowska - awatar
Wiola Olchanowska
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij