Zbiórka Pożar w Gminie Zagnańsk - zdjęcie główne

Pożar w Gminie Zagnańsk

19 004 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Hanulak - awatar

Robert Hanulak

Organizator zbiórki


Szanowni Państwo,

Cudowny czas związany z magią świąt! Uśmiech dzieci, krzątanie się po kuchni, czas spędzony w gronie rodzinnym – czas, na który czekamy co roku. Niestety, dla jednej z rodzin mieszkającej w miejscowości Belno w Gminie Zagnańsk okazał się być smutnym przeżyciem, który chcieliby wymazać ze swojej pamięci. Dom, który miał być azylem spokoju i radości zbliżających się Świąt został zniszczony.


W dniu 15 grudnia Światełko Betlejemskie, które jest ważnym symbolicznym znakiem ognia, zapalonego w Grocie Naradzonego Chrystusa w Betlejem spowodowało pożar. Córka, właścicieli domu jest Harcerką, bardzo zaangażowaną we wszystkie akcje zarówno charytatywne jak i życie i zadania harcerskie. W dniu 10 grudnia odebrała wraz ze swoją drużyną harcerską światełko z samego Zakopanego. Ta magiczna symbolika Światełka Betlejemskiego harcerzy ZHP ma nieść do szkół, domów, parafii magiczną nowinę i przywoływać największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju. I jak co roku zagościła w domu Państwa Nowińskich i Bromblików. W tym roku, przyniosła smutna nowinę i historię. Światło lampionu Betlejemskiego spowodowało uszkodzenie i zniszczenie domu rodzinnego, przez co żyjąca tam 7 osobowa rodzinna została rozdzielona. 


Kilka słów na temat samej rodziny. Bardzo dobrzy ludzie, zaangażowani w wychowanie swoich dwóch córeczek Julii i Marysi. Na co dzień bardzo ciężko pracujący by zapewnić wszystko, co najlepsze swoim dzieciom. Wszyscy mieszkańcy miejscowości mówią jednogłośnie ZAWSZE MOŻEY NA NICH LICZYĆ, NIGDY NIE SĄ OBOJĘTNI KRZYWDZIE LUDZKIEJ. ZAANGAŻOWANI WE WSZELKIE AKCJE CHARYTATYWNE, ZAWSZE DOKŁADAJĄCY CEGIEŁKĘ BY POMÓC DRUGIEJ OSOBIE.

Czas abyśmy to my, pomogli im. Pomóżmy im wyremontować ich dom, aby kolejne Święta spędzili już razem. 

Dom jest do generalnego remontu, zostały uszkodzone wszystkie pomieszczenia, sprzęty, ubrania- wymagany jest ogromny nakład finansowy. Ujmujące słowa, chwytające za serca samej właścicielki domu… „ Inni mają gorzej, ja tylko bym chciała wrócić do domu”. Ciężko było ich przekona do samej akcji zbiórki. Po długich namowach, udało się! 

Działajmy! W ludzkiej dobroci jest siła, pokażmy ją przez gest solidarności wpłacając na cel wyremontowanego domu przysłowiową cegiełkę. Wierzę w nas, uda się, a światełko Betlejemskie będzie symbolicznym światłem dobroci ludzkiej!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • A,A,O,P. - awatar

  A,A,O,P.

  29.12.2023
  29.12.2023

  Jeszcze będzie pięknie❤️❤️❤️

 • Maja Tkacz - awatar

  Maja Tkacz

  28.12.2023
  28.12.2023

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.12.2023
  27.12.2023

  Poszło

 • Baluty - awatar

  Baluty

  25.12.2023
  25.12.2023

  1402 <33

19 004 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Hanulak - awatar

Robert Hanulak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 213

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Adam Obara - awatar
Karolina Adam Obara
100
Kwiatek - awatar
Kwiatek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij