Zbiórka Rehabilitacja małego Radka - zdjęcie główne

Rehabilitacja małego Radka

0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Chruszcz - awatar

Marzena Chruszcz

Organizator zbiórki

Witam !

Jestem matką która sama wychowuje syna. Syn ma 4 latka - stwierdzono u niego opóźniony rozwój psychoruchowy, niedokształcenie mowy o typie afazji oraz niepełnosprawność sprzężoną, niepełnosprawność ruchową i intelektualną. Przyczyną tego jest niedotlenienie podczas porodu, który w umiarkowanym stopniu uszkodził mózg oraz vacum przez które mój syn ma obniżone napięcie mięśni. Wszyscy uspokajali, że to normalne, że dziecko ma krwiaka na pół głowy i nie skierowali nas na tomografię głowy. Niestety 4 lata temu nie miałam, takiej wiedzy jak teraz mam na temat vacum, dlatego zaufałam lekarzowi, że faktycznie wszystko będzie dobrze. Jednak z biegiem czasu pojawiły się pierwsze sygnały, że jednak coś jest nie tak. Zaczęłam drążyć temat chodzić od lekarza do lekarza by znaleźć przyczynę dlaczego nie mówi, dlaczego nie potrafi rysować tak jak inne dzieci w jego wieku i znowu miałam pecha usłyszałam: on ma czas ... jeszcze się rozgada... a to, że nie lubi rysować i układać puzzli po prostu taki jest. I tak rok czasu chodziliśmy do neurologopedy która zupełnie niczego nie widziała i wszystko jej zdaniem było okej. W końcu moja cierpliwość się skończyła i wybrałam się z synem do psychologa, pedagoga i innego logopedy i w końcu trafiłam na prawdziwych fachowców, wtedy po raz pierwszy usłyszałam, że wcale nie jest dobrze, że czeka nas naprawdę ciężka praca. Na chwilę obecną uczęszczam z synem do logopedy raz na 2 tyg po 45 min, fizjoterapię raz w tyg. która nie jest refundowana z NFZ, koszt wizyty wynosi 100zł. dodatkowo dostaliśmy wczesne wspomaganie rozwoju w wymiarze 4h miesięcznie. Syn robi postępy, jednak są potrzebne na to nakłady finansowe, by przyśpieszyć jego rozwój mowy oraz psychoruchowy. Bardzo chciałabym wysłać syna na turnus rehabilitacyjny który wynosi 4500 zl + 2000 zl opiekun miałby tam zajęcia z neurologiem, psychologiem, neurobiologiczną stymulację mechanizmów prawo i lewopółkulowych, dodatkowo rehabilitację ruchową, masaże, neurologopedę, terapię ustno-twarzową itd.. Niestety na chwilą obecną nie stać mnie by uzbierać taką kwotę do lata, gdyż sama mam duże problemy zdrowotne. Dlatego proszę o jaką kolwiek pomoc. Dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Chruszcz - awatar

Marzena Chruszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij