Zbiórka Wspólne marzenia - zdjęcie główne

Wspólne marzenia

41 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalla Dekk - awatar

Natalla Dekk

Organizator zbiórki

Witajcie. Postanowiłam spróbować szczęścia tutaj. Wraz z narzyczonym dostaliśmy mieszkanie, bardzo nas ta informacje ucieszyła ponieważ ani u mnie w domu rodzinnym, ani u niego nie możemy mieszkać razem.

Niestety stan mieszkania jest straszny. Poprzedni lokator po wyrywał rury, gniazdka.. Nie ma nawet drzwi do łazienki.

Mieszkanko to ma całe 25 m2, ciasne ale własne. Niestety są to dla nas koszta ogromne. Ponieważ na już trzeba podłączyć wodę, kupić tremę co fachowiec wycenił na około 1500 do 2000 zł. Trzeba zerwać wykładzinę która jest zniszczona i położyć panele, trzeba też zerwać panele ścienne z łazienki (tak kazał fachowiec), nie mamy nic. Startujemy od zera. Kwota podanana zbiórce, jest celowana w podłączenie wody, zalanie podłogi oraz położenie paneli, oraz jeśli starczy na pomalowania sufitu ponieważ jest on zwyczajnie brudny. 

Sami odkładamy pieniążki na takie rzeczy jak np. Lodówka czy pralka. Prysznic oraz kuchenkę już kupiliśmy :)

Byłabym niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc, jaką Państwo ofiarują.  

Zdjęcia łazienki nie mają dobrej jakości ponieważ nie mamy w łazience światła jeszcze :)

Mam na imię Natalia i mam 23 lata. Serdecznie Pozdrawiam.

Dobrej nocy/Dobrego dnia życzę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalla Dekk - awatar

  Natalla Dekk

  21.05.2019
  21.05.2019

  Zdjęcie łazienki.

  Zdjęcie aktualizacji 31 637

41 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalla Dekk - awatar

Natalla Dekk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij