Zbiórka Mała wojowniczka - zdjęcie główne

Mała wojowniczka

5 403 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Sabina - awatar

Sabina Sabina

Organizator zbiórki

Kochani stworzyłam tą zbiórkę z myślą o mojej córeczce Izabelce. Mała od urodzenia zmaga się z poważną chorobą genetyczną. Urodziła się z mnogimi wadami mózgu, wodoglowiem, padaczką, zrosnietymi paluszkami u obu rączek. Niezbędna była interwencja neurochirurgiczna... W wyniku której Izunia była poddana 4 zabiegom operacyjnym na główce. Choroba neurologiczna Izuni wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu... Często dochodziło u niej do zapaleń płuc najczęściej wywolywanych zachlystywaniem się, w konsekwencji doszło do ciągłej niewydolności oddechowej. Od stycznia do czerwca tego roku moja dzielna dziewczynka walczyła o życie na oddziale intensywnej terapii w Krakowie. Walkę wygrała ale przyszło jej żyć podłączoną całodobowo do respiratora oraz tlenu. Na oiomie dowiedzieliśmy się również o tym że choroba neurologiczna postępuje i dochodzi do zaniku mózgu... Lekarze nie wróżą nam świetlanej przyszłości i nie są w stanie z perspektywy medycznej w niczym więcej nam pomóc... Ja jako matka nie zamierzam się poddawać tym bardziej że widzę jaką wielką wolę życia ma moja córeczka. Całodobowo zajmuje się Izunia w domu, pielęgnuje ją, masyje, oklepuje, bawię się z nią i okazuje tyle miłości ile człowiek jest w stanie dać. Oprucz tego Izunia jest pod opieką fundacji Help zajmującej się osobami wentylowanymi mechanicznie w warunkach domowych. Cztery razy w tygodniu ciężko pracuje z rehabilitantką i ja widzę efekty. Wady mozgowia które ma Izunia, postep choroby jak i problemy z własnym oddechem z perspektywy medycznej wskazywały by na to że córeczka jest tz,"warzywkiem" jednak tak nie jest. Co prawda mała jest dzieckiem leżącym ale w pełnym kontakcie wzrokowym jak i mentalnym... Dużo rozumie i mimo trudności stara się okazywać emocje bądź odpowiadać ruchowo na moje "komendy". Izunia bawi się zabawkami wiszacymi, ogląda bajki i w ulubionych momentach się śmieje.... Aby rozwijać Izunie dalej i stymulować mózg potrzebujemy waszej pomocy - ludzi dobrej woli. Będziemy niezmiernie wdzięczne jeżeli zdecydujecie się nas wesprzeć i pomóc w walce o życie, sprawność i zdrowie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ilona Ambrozik zajączek - awatar

  Ilona Ambrozik zajączek

  28.03.2021
  28.03.2021

  Zajączek Wielkanocny

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2021
  23.03.2021

  Buziak dla Izuni

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.12.2020
  08.12.2020

  Kochana malutka ❤️ dzielny aniołek 😘🤗🤗przesyłam dużo ciepłych myśli dla Aniołka i dla bardzo dzielnej mamy ❤️

 • Anna Kosek - awatar

  Anna Kosek

  08.11.2020
  08.11.2020

  Dużo dużo zdrowia życzymy z Marcinem

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2020
  14.07.2020

  1 zł dla Izuni

5 403 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Sabina - awatar

Sabina Sabina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 115

Kasia. - awatar
Kasia.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona Ambrozik zajączek - awatar
Ilona Ambrozik zajączek
50
Dorota - awatar
Dorota
100
Karolina Su - awatar
Karolina Su
100
Aga Kruk - awatar
Aga Kruk
70
Joanna Lewandowska - awatar
Joanna Lewandowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij