Zbiórka Janek - uratuj psa po wypadku!!! - miniaturka zdjęcia

Janek - uratuj psa po wypadku!!!

Janek - uratuj psa po wypadku!!!

936 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Marta Czy - awatar

Marta Czy

Organizator zbiórki

Janek, około 2 letni mały piesek, który został poważnie potrącony przez samochód w okolicach Janek pod Warszawą. 

Nie wiem, kto jest jego właścicielem. Widziałam moment wypadku, kierowca, który potrącił pieska, odjechał. Zabrałam Janka do lecznicy weterynaryjnej, gdzie po diagnozie został odesłany do kliniki na Bemowie. Potrzebna była operacja (na CITO), inaczej piesek by umarł.  Janek miał wykonaną laparotomię, usunięto nerkę, założono siatkę, tamującą krwawienie z wątroby. Płuca Janka są mocno poturbowane, ale ma duże szanse, aby normalnie żyć i znowu biegać:) Prawdopodobnie piesek wyjdzie niedługo z Kliniki, ale po tak poważnym wypadku potrzebne będzie dalsze leczenie specjalistyczne. 

Prosimy o pomoc w pokryciu dotychczasowych kosztów leczenia Janka.  

Piesek jest bardzo spokojny, ma cudowne oczy i łagodny charakter.

Każda złotówka się liczy.  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Czy - awatar

  Marta Czy

  18.03.18
  18.03.18

  Kolejny dzień po operacji. Janek dostaje kroplówki i leki. Zaczyna wracać mu apetyt, ma sporo do nadrobienia bo jest bardzo chudy. Prosimy o dalsze wsparcie w leczeniu psa.

  Zdjęcie aktualizacji 13 219

936 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Marta Czy - awatar

Marta Czy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Grabek - awatar
Anna Grabek
20
Justyna Harat - awatar
Justyna Harat
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Maśnica - awatar
Anna Maśnica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radosław Rybałt - awatar
Radosław Rybałt
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij