Zbiórka Pożar Zniszczył Aptekę - Pomóżmy - miniaturka zdjęcia

Pożar Zniszczył Aptekę - Pomóżmy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pożar Zniszczył Aptekę - Pomóżmy - zdjęcie główne

Pożar Zniszczył Aptekę - Pomóżmy

16 107 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Krzesiewicz - awatar

Monika Krzesiewicz

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla farmaceutki, która w wyniku tragicznego pożaru Hali Marywilska 44 straciła swoją aptekę.

W jednej chwili straciła nie tylko miejsce pracy, ale również dorobek wielu lat ciężkiej pracy, zaangażowania i poświęcenia. Ogień zniszczył wszystko – leki, sprzęt, dokumentację oraz całą infrastrukturę apteki. 

Cel zbiórki:

Środki zebrane podczas tej akcji pomogą jej powrocie do normalnego życia zawodowego. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na:

 • Pokrycie wierzytelności 
 • Pokrycie kosztów administracyjnych

Dlaczego warto pomóc:

Apteka była nie tylko miejscem pracy, ale także ostoją dla wielu pacjentów, którzy przychodzili tam po pomoc i poradę. Teraz my możemy odwdzięczyć się jej za tę pomoc. Każda, nawet najmniejsza kwota, przybliży ją do ponownego otwarcia apteki i dalszego niesienia pomocy innym.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie, modlitwę i dobre słowo. Razem możemy sprawić, że ta trudna sytuacja stanie się początkiem nowego, lepszego rozdziału.

Jak możesz pomóc:

 • Przekaż darowiznę na naszą zbiórkę,
 • Udostępnij informację o zbiórce wśród znajomych i w mediach społecznościowych,
 • Zachęć innych do wsparcia naszej inicjatywy.

Dziękujemy za Wasze serce i pomoc!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.2024
  01.07.2024

  Moniko nie jesteś sama , całym sercem jesteśmy z Tobą .

  • Monika Krzesiewicz - awatar

   Monika Krzesiewicz - Organizator zbiórki

   03.07.2024
   03.07.2024

   Dziękuję bardzo

16 107 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Krzesiewicz - awatar

Monika Krzesiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Sędłak - awatar
Piotr Sędłak
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Korbecka -Paczkowska Marzena - awatar
Korbecka -Paczkowska Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
100
Małgosia - awatar
Małgosia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij