Zbiórka Powrót do dawnego życia - zdjęcie główne

Powrót do dawnego życia

571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Pani Joasia jest przykładem osoby, która nigdy nie odmówiła pomocy potrzebującemu.

Niestety sama znalazła się w dramatycznej sytuacji!

Wysłuchajcie proszę rozpaczliwego wołania o pomoc.

,,Szanowni internauci zwracam się o pomoc, moja sytuacja życiowa 4 lata temu uległa nagłej zmianie. Jestem nauczycielką z 30 letnim stażem, pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi przez 20 lat. Z dobrego serca przyjęłam pod swój dach długoletniego przyjaciela, który miał kłopoty mieszkaniowe. Potem zaczęły się problemy, był bez pracy, nadużywał alkoholu, miał ataki agresji, złości, nie radził sobie z życiem. Pewnego razu skatował mnie tak dotkliwie, że przez pół miesiąca byłam nieprzytomna i przebywałam w szpitalu w śpiączce. Straciłam oko, węch, nie mogę chodzić poruszam się za pomocą balkonika, mam uszkodzone narządy wewnętrzne. W związku z tą sytuacją straciłam pracę, jestem na rencie. Zostałam tez z długami i komornikiem na rencie prawie bez środków do życia. Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w miarę możliwości dla mnie i moich zwierząt a są to kotki. Za każdą pomoc bardzo dziękuje, za wszystko Kochani bo wierzę w waszą dobroć !!!”

Pani Joasia ma w sobie wiele empatii świadczy choćby o tym fakt pracy z niepełnosprawnymi dziećmi oraz miłość do zwierząt. Przez lata zamieszkiwały u niej psy i koty. Aktualnie mieszkają z nią kociaki, które towarzyszą Pani Joasi w borykaniu się z samotnością oraz przeciwnościami losu, niestety sama miłość nie wystarcza. Przyznana Pani Joasi renta nie jest dostatecznie wysoka aby pokryć podstawowe potrzeby życiowe. Nasza bohaterka została z zadłużeniem na łączną kwotę 80tys zł. Tragiczna sytuacja życiowa zmusiła Panią Joannę do podjęcia wyboru albo jedzenie albo spłata kredytu, stało się najgorsze, komornik! Z renty zostaje 300zł na życie (po odciągnięciu spłaty komorniczej i opłatach podstawowych). Do tego wszystkiego, pojawiła się nowa choroba, cukrzyca, a za nią migotanie przedsionków oraz nadciśnienie, wiąże się z tym zakup lekarstw (jest ich aktualnie 10 na miesiąc). Największymi problemami Pani Joasi, z którymi spotyka się każdego dnia jest brak samodzielności i funduszy, na leczenie, na jedzenie dla siebie i kociaków oraz na środki codziennego użytku.

Rodzinny dom Pani Joasi, który znajduje się w Karczewie również wymaga napraw. Dzięki dobrym sercom sąsiadów i przyjaciół na których pomoc może liczyć, Pani Joasia się nie poddaje. Postarajmy się aby tych dobrych serc było jak najwięcej! A z naszych serc leci ogromna prośba do Państwa pomóżmy Pani Joasi wyjść z tragicznego koszmaru dnia codziennego! Pieniądze będą przekazane na jedzenie, lekarstwa, leczenie, zabezpieczenie lokalu przed kolejnym okresem grzewczym oraz na spłatę zadłużenia komorniczego. Za każde wsparcie z dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.03.2019
    29.03.2019

    Pani Asiu, proszę się trzymać! <3

571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Kołton - awatar
Tomasz Kołton
100
Ewa P. - awatar
Ewa P.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij