Zbiórka Powrót do dawnego życia - miniaturka zdjęcia

Powrót do dawnego życia

Zbiórka Powrót do dawnego życia - zdjęcie główne

Powrót do dawnego życia

571 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Pani Joasia jest przykładem osoby, która nigdy nie odmówiła pomocy potrzebującemu.

Niestety sama znalazła się w dramatycznej sytuacji!

Wysłuchajcie proszę rozpaczliwego wołania o pomoc.

,,Szanowni internauci zwracam się o pomoc, moja sytuacja życiowa 4 lata temu uległa nagłej zmianie. Jestem nauczycielką z 30 letnim stażem, pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi przez 20 lat. Z dobrego serca przyjęłam pod swój dach długoletniego przyjaciela, który miał kłopoty mieszkaniowe. Potem zaczęły się problemy, był bez pracy, nadużywał alkoholu, miał ataki agresji, złości, nie radził sobie z życiem. Pewnego razu skatował mnie tak dotkliwie, że przez pół miesiąca byłam nieprzytomna i przebywałam w szpitalu w śpiączce. Straciłam oko, węch, nie mogę chodzić poruszam się za pomocą balkonika, mam uszkodzone narządy wewnętrzne. W związku z tą sytuacją straciłam pracę, jestem na rencie. Zostałam tez z długami i komornikiem na rencie prawie bez środków do życia. Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w miarę możliwości dla mnie i moich zwierząt a są to kotki. Za każdą pomoc bardzo dziękuje, za wszystko Kochani bo wierzę w waszą dobroć !!!”

Pani Joasia ma w sobie wiele empatii świadczy choćby o tym fakt pracy z niepełnosprawnymi dziećmi oraz miłość do zwierząt. Przez lata zamieszkiwały u niej psy i koty. Aktualnie mieszkają z nią kociaki, które towarzyszą Pani Joasi w borykaniu się z samotnością oraz przeciwnościami losu, niestety sama miłość nie wystarcza. Przyznana Pani Joasi renta nie jest dostatecznie wysoka aby pokryć podstawowe potrzeby życiowe. Nasza bohaterka została z zadłużeniem na łączną kwotę 80tys zł. Tragiczna sytuacja życiowa zmusiła Panią Joannę do podjęcia wyboru albo jedzenie albo spłata kredytu, stało się najgorsze, komornik! Z renty zostaje 300zł na życie (po odciągnięciu spłaty komorniczej i opłatach podstawowych). Do tego wszystkiego, pojawiła się nowa choroba, cukrzyca, a za nią migotanie przedsionków oraz nadciśnienie, wiąże się z tym zakup lekarstw (jest ich aktualnie 10 na miesiąc). Największymi problemami Pani Joasi, z którymi spotyka się każdego dnia jest brak samodzielności i funduszy, na leczenie, na jedzenie dla siebie i kociaków oraz na środki codziennego użytku.

Rodzinny dom Pani Joasi, który znajduje się w Karczewie również wymaga napraw. Dzięki dobrym sercom sąsiadów i przyjaciół na których pomoc może liczyć, Pani Joasia się nie poddaje. Postarajmy się aby tych dobrych serc było jak najwięcej! A z naszych serc leci ogromna prośba do Państwa pomóżmy Pani Joasi wyjść z tragicznego koszmaru dnia codziennego! Pieniądze będą przekazane na jedzenie, lekarstwa, leczenie, zabezpieczenie lokalu przed kolejnym okresem grzewczym oraz na spłatę zadłużenia komorniczego. Za każde wsparcie z dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.03.19
    29.03.19

    Pani Asiu, proszę się trzymać! <3

571 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Kołton - awatar
Tomasz Kołton
100
Ewa P. - awatar
Ewa P.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij