Zbiórka Powrót do dawnego życia - zdjęcie główne

Powrót do dawnego życia

571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Pani Joasia jest przykładem osoby, która nigdy nie odmówiła pomocy potrzebującemu.

Niestety sama znalazła się w dramatycznej sytuacji!

Wysłuchajcie proszę rozpaczliwego wołania o pomoc.

,,Szanowni internauci zwracam się o pomoc, moja sytuacja życiowa 4 lata temu uległa nagłej zmianie. Jestem nauczycielką z 30 letnim stażem, pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi przez 20 lat. Z dobrego serca przyjęłam pod swój dach długoletniego przyjaciela, który miał kłopoty mieszkaniowe. Potem zaczęły się problemy, był bez pracy, nadużywał alkoholu, miał ataki agresji, złości, nie radził sobie z życiem. Pewnego razu skatował mnie tak dotkliwie, że przez pół miesiąca byłam nieprzytomna i przebywałam w szpitalu w śpiączce. Straciłam oko, węch, nie mogę chodzić poruszam się za pomocą balkonika, mam uszkodzone narządy wewnętrzne. W związku z tą sytuacją straciłam pracę, jestem na rencie. Zostałam tez z długami i komornikiem na rencie prawie bez środków do życia. Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w miarę możliwości dla mnie i moich zwierząt a są to kotki. Za każdą pomoc bardzo dziękuje, za wszystko Kochani bo wierzę w waszą dobroć !!!”

Pani Joasia ma w sobie wiele empatii świadczy choćby o tym fakt pracy z niepełnosprawnymi dziećmi oraz miłość do zwierząt. Przez lata zamieszkiwały u niej psy i koty. Aktualnie mieszkają z nią kociaki, które towarzyszą Pani Joasi w borykaniu się z samotnością oraz przeciwnościami losu, niestety sama miłość nie wystarcza. Przyznana Pani Joasi renta nie jest dostatecznie wysoka aby pokryć podstawowe potrzeby życiowe. Nasza bohaterka została z zadłużeniem na łączną kwotę 80tys zł. Tragiczna sytuacja życiowa zmusiła Panią Joannę do podjęcia wyboru albo jedzenie albo spłata kredytu, stało się najgorsze, komornik! Z renty zostaje 300zł na życie (po odciągnięciu spłaty komorniczej i opłatach podstawowych). Do tego wszystkiego, pojawiła się nowa choroba, cukrzyca, a za nią migotanie przedsionków oraz nadciśnienie, wiąże się z tym zakup lekarstw (jest ich aktualnie 10 na miesiąc). Największymi problemami Pani Joasi, z którymi spotyka się każdego dnia jest brak samodzielności i funduszy, na leczenie, na jedzenie dla siebie i kociaków oraz na środki codziennego użytku.

Rodzinny dom Pani Joasi, który znajduje się w Karczewie również wymaga napraw. Dzięki dobrym sercom sąsiadów i przyjaciół na których pomoc może liczyć, Pani Joasia się nie poddaje. Postarajmy się aby tych dobrych serc było jak najwięcej! A z naszych serc leci ogromna prośba do Państwa pomóżmy Pani Joasi wyjść z tragicznego koszmaru dnia codziennego! Pieniądze będą przekazane na jedzenie, lekarstwa, leczenie, zabezpieczenie lokalu przed kolejnym okresem grzewczym oraz na spłatę zadłużenia komorniczego. Za każde wsparcie z dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.03.2019
    29.03.2019

    Pani Asiu, proszę się trzymać! <3

571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kaczarowska - awatar

Magdalena Kaczarowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Kołton - awatar
Tomasz Kołton
100
Ewa P. - awatar
Ewa P.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij