Zbiórka Na uniezależnienie i pomoc - zdjęcie główne

Na uniezależnienie i pomoc

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Leszczyński - awatar

Jakub Leszczyński

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Jakub, mam 19 lat i jestem na ostatnim roku technikum informatycznego.


Od 16 roku życia ( z przerwami) mieszkam sam w zadłużonym mieszkaniu.Problemy zaczęły się w połowie 2021 roku, kiedy moja siostra zadłużyła rodzinę. Wprowadziła się ona do naszej pracujacej w Niemczech mamy, która już wtedy ledwo wiązała koniec z końcem.Siostra nie podjęła się pracy, przez co matka musiała ją utrzymywać,jednocześnie płacąc za mieszkanie i utrzymanie mnie w Polsce. Około pół roku później siostra wróciła do Polski, po zwiększeniu długu, zerwała kontakt z rodziną. Moja mama stara się zapewnić mi dobre życie, ale z powodu zadłużeń nie jest w stanie robić tego na bieżąco. Siostra ,pomimo stabilnej sytuacji życiowej nie chce pomóc w spłaceniu długów. 


Przez zaistniałą sytuację mogę pozwolić sobie tylko na jeden posiłek dziennie i nie stać mnie na leczenie kota, który potrzebuje opieki weterynaryjnej. Mimo usilnych starań, nie mam możliwości podjęcia się stałej pracy. Głównie z powodu szkoły (egzaminów i matury) oraz stanu zdrowotnego. MOPS oraz szkoła nie pokazały chęci pomocy. Nie wiem jak długo uda mi się żyć w zadłużonym mieszkaniu z powodu licytacji komorniczej. Nie jestem za pomysłem wyjazdu do Niemczech, bo zostało mi zaledwie pół roku do ukończenia szkoły.Byłbym wdzięczny za każdą formę pomocy.

W za złączonych zdjęciach pokazuje część z dokumentów udowadniających dług, jeszcze raz bardzo dziękuję każdemu kto pomoże lub udostępni zbiórkę.

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Leszczyński - awatar

Jakub Leszczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij