
Witam Was ❤️
Mam na imię Arek i mam 50 lat a czuje się jakbym miał 150 😥
Moja historia zaczęła się lata temu gdy serce mi odmówiło posłuszeństwa i dostałem w prezencie rozrusznik....
Potem szybko poszła cukrzyca i ciśnienie i neuropatia i szpitale 8 razy w roku 🥺
Ostatnim razem mieli amputować mi nogę ale jeszcze raz się udało i poszły palce u stóp....
W ostatnim orzeczeniu i niepełnosprawności dostałem też zakaz pracy i zostałem na lodzie bez pracy 😥
Nie proszę Was i wiele bo tylko o środki na leki na serce i neruropatie i zwykle opatrunki na stopy .To tak niewiele a tak wiele ❤️
Kocham żyć i kocham Żonę i Mamę i Brata i tylko zależy mi by pobyć tu na Ziemi jeszcze trochę 🥰
Jeśli ktoś może to każda złotówka się liczy i będę wdzięczny za pomoc 🌷
Dziękuję 🌷 🩷 🥰 🧡 🥰
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Panie Boże pomóż temu cierpiącemu. Pozdrawiam Cię Arku z całego serducha Hanna
Agnieszka Różycka
Trzymaj się Arek. Wszystko będzie dobrze.
Krzysztof Skrętowski
Arku, trzymaj się !