Zbieram pieniądze na KuKirina g4. To było moje wielkie marzenie od 4 lat i ukradli mi ją pod centrum handlowym w Łodzi .Licze że ta zbiórka może mi pomóc kupić nową.
0 zł
z 3 599 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.