
Zbieramy na remont 2 pokoi dla naszych dzieci.
Córeczka ma 4 lata i synek 2 lata.
Mieszkamy w starej kamienicy w której wszystko się sypie. Chcemy żeby nasze dzieci miały swoje miejsce, czyste, bezpieczne i przystosowane do wieku. Na ten moment przebywamy razem w 1 pokoju ok 20 m ze względu na to że oba mniejsze pokoje są do generalnego remontu.
Zarwana podłoga, wilgoć, sypiace się ściany, nieszczelne okna. Warunki w których nie ma możliwości żeby mogły przebywać tam dzieci
Bardzo prosimy o jakiekolwiek wpłaty, będziemy aktualizować postęp pracy gdy będziemy już mogli zakupić materiały do remontu.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!