Zbiórka Huśtawka dla Sandry - zdjęcie główne

Huśtawka dla Sandry

2 800 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Cześc jestem Sandra,Mam 10 lat.Od urodzenia jestem niepelnosprawna,moje życie to ciągła rehabilitacja i terapie.Nie moge funkcjonować jak moi rówieŝnicy,jezdzić na rowerze,bawić sie na placu zabaw gdyż nie chodzę I nie siedzę samodzielnie.Za to uwielbiam sie bujać I kolysać,spedzać czas w ramionach mamy.Jest jednak możliwosc abym mogła choć w częsci poczuć sie jak zdrowe dzieci.Pomoż mi spełnic marzenie o zakupie specjalistycznej huśtawki Stabilo w której będe mogła spędzać wolny czas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.06.2017
    13.06.2017

    Wszystkiego najlepszego Dla Sandry i jej rodziców,

2 800 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 280
Karolina Kłosińska - awatar
Karolina Kłosińska
30
Marcin Duszewicz - awatar
Marcin Duszewicz
200
Marika Barkowska - awatar
Marika Barkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Rafał Mencfeld - awatar
Rafał Mencfeld
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Rogalewska - awatar
Anna Rogalewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij