Zbiórka Huśtawka dla Sandry - miniaturka zdjęcia

Huśtawka dla Sandry

Zbiórka Huśtawka dla Sandry - zdjęcie główne

Huśtawka dla Sandry

2 800 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Cześc jestem Sandra,Mam 10 lat.Od urodzenia jestem niepelnosprawna,moje życie to ciągła rehabilitacja i terapie.Nie moge funkcjonować jak moi rówieŝnicy,jezdzić na rowerze,bawić sie na placu zabaw gdyż nie chodzę I nie siedzę samodzielnie.Za to uwielbiam sie bujać I kolysać,spedzać czas w ramionach mamy.Jest jednak możliwosc abym mogła choć w częsci poczuć sie jak zdrowe dzieci.Pomoż mi spełnic marzenie o zakupie specjalistycznej huśtawki Stabilo w której będe mogła spędzać wolny czas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.06.17
    13.06.17

    Wszystkiego najlepszego Dla Sandry i jej rodziców,

2 800 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Monika Smoczyk - awatar

Monika Smoczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 280
Karolina Kłosińska - awatar
Karolina Kłosińska
30
Marcin Duszewicz - awatar
Marcin Duszewicz
200
Marika Barkowska - awatar
Marika Barkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Rafał Mencfeld - awatar
Rafał Mencfeld
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Rogalewska - awatar
Anna Rogalewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij