Zbiórka Huculski Raj, pomoc po pożarze - miniaturka zdjęcia

Huculski Raj, pomoc po pożarze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Huculski Raj, pomoc po pożarze - zdjęcie główne

Huculski Raj, pomoc po pożarze

24 073 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 254 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Galas - awatar

Robert Galas

Organizator zbiórki

Bardzo przykra wiadomość: w dniu 7 stycznia 2023 roku całkowicie spłonęła stadnina koni Huculski Raj na warszawskiej Białołęce. Z pożaru udało się uratować ludzi i jednego konia. Niestety - cały dorobek życia i źródło utrzymania gospodarzy został utracony. Stajnie, pomieszczenia socjalne, mieszkalne - po prostu WSZYSTKO spłonęło doszczętnie. W porozumieniu z właścicielami oraz przyjaciólmi Huculskiego Raju postanowiliśmy założyć tę zbiórkę,  aby spróbować choćby częściowo zrekompensować te nieopisane straty. Więcej informacji możecie Państwo znaleźć w internecie. Za wszelką pomoc bardzo serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Galas - awatar

  Robert Galas

  14.01.2023
  14.01.2023

  Kochani!

  Dzisiaj mieliśmy przyjemność pomagać także przy pracach porządkowych. Serce rośnie widząc tyle osób przy wspólnej pracy. Crossfit, siłownia, trening aerobowy -wszystko w jednym we wspanialym towarzystwie!
  Dzisiaj przerzuciliśmy z pewnością ponad 25 ton starej kostki brukowej, która będzie wykorzystana ponownie, oraz ... zbliżamy się do 25.000 złotych w naszej zbiórce!

  Dziękujemy za każdą pomoc i wsparcie, za wpłatę - i tę małą i tę wielką, za dobre słowo i za pomoc w pracach na miejscu.

  Wpłacone pieniążki, w kwocie ponad 22 tysiące złotych, zostały przekazane naszym przyjaciołom. Dzięki nim Huculski Raj może opłacać zamówienia na materiały budowlane, które wkrótce zostaną dostarczone.
  Rozpoczęcie budowy nowej stajni już wkrótce.
  Geodeta opracowuje projekt.

  Jesteście wielcy!!! SZACUN 😘😘😘

  Zdjęcie aktualizacji 110 313

Komentarze


 • Magdalena Rejchert - awatar

  Magdalena Rejchert

  14.01.2023
  14.01.2023

  Wpłata na życzenie Pana Grzegorza Kucy, który zrezygnował z głosów na "Osobowość Roku 2022" na rzecz odbudowy stajni. Trzymajcie się i Powodzenia w odbudowie.

 • Jeremi - awatar

  Jeremi

  08.01.2023
  08.01.2023

  Wszystko można odbudować....życia zwierząt nikt nie zwróci.....

 • Karolina - awatar

  Karolina

  08.01.2023
  08.01.2023

  Trzymam kciuki żeby jak najszybciej udało się zebrać wystarczająca kwotę:[email protected]

24 073 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 254 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Galas - awatar

Robert Galas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 254

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek ze Szkoły Przyszłości - awatar
Bartek ze Szkoły Przyszłości
200
Sandra M - awatar
Sandra M
65
anonimowo - awatar
anonimowo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij