Zbiórka Pokoleniowy Dialog - zdjęcie główne

Pokoleniowy Dialog

294 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Kowalik - awatar

Kamil Kowalik

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą młodzieży, która pragnie aktywnie angażować się w społeczność, robiąc projekt "Pokoleniowy Dialog" w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Projekt ma na celu budowanie porozumienia między różnymi grupami wiekowymi. W świecie, gdzie różnice pokoleniowe często prowadzą do podziałów i nieporozumień, nasz projekt stawia sobie za zadanie przełamywanie tych barier. Poprzez wspólny dialog i wymianę doświadczeń dążymy do zniesienia stereotypów i pokazania, że niezależnie od wieku, wszyscy jesteśmy częścią jednej wspólnoty.

W ramach dotychczasowej działalności prowadzimy cotygodniowy wolontariat w Domu Pomocy Społecznej w Lublinie, gdzie zorganizowaliśmy zajęcia z cyberprzemocy i zajęcia gastronomiczne oraz prowadzimy prelekcje w szkołach nt. Znaczenia Dialogu Międzypokoleniowego. Niedawno zaczęliśmy również nagrywać sondy uliczne, dzięki którym różne grupy wiekowe mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Zebrane środki przeznaczymy na zakup artykułów potrzebnych w Domu Pomocy Społecznej w Lublinie oraz na potrzeby projektu co pozwoli nam dotrzeć do większej ilości osób i lepiej szerzyć międzypokoleniowy dialog.

Każda dotacja pomaga nam lepiej wykonywać naszą misję i sprawia, że możemy budować lepsze, bardziej zjednoczone społeczeństwo oraz kształtować przyszłość, w której każdy głos ma znaczenie. Będziemy niesamowicie wdzięczni za wszelką pomoc.


Efekty naszej pracy można obserwować na Instagramie:

https://www.instagram.com/pokoleniowy_dialog?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw==


Zachęcamy również do poczytania o nas w artykule na stronie Eski:

https://www.eska.pl/lublin/pomimo-tego-ze-jestesmy-rozni-potrafimy-sie-dogadac-uczniowie-stworzyli-pokoleniowy-dialog-aa-qSeQ-59nx-ZAQx.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
294 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Kowalik - awatar

Kamil Kowalik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
weksel Noglskiego - awatar
weksel Noglskiego
10
Sofia Cuartero Blinowska - awatar
Sofia Cuartero Blinowska
5
Sebastian Boś - awatar
Sebastian Boś
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Oliwia pernak - awatar
Oliwia pernak
5
szymon sob - awatar
szymon sob
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij