Zbiórka Oddział terapii zajęciowej - miniaturka zdjęcia

Oddział terapii zajęciowej

Kasia Maciałek - awatar

Kasia Maciałek

Organizator zbiórki

Drodzy Pomagacze.pl 

Pełna nadziei na współpracę w  zaufaniu postanowiłam prosić Państwa o wsparcie zainicjowanego przeze mnie przedsięwzięcia.

Jako stała Pacjentka Ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach, a tym samym osoba z niepełnosprawnością,  prosić wszystkich Państwa o dar serca na doposażenie Terapii Zajęciowej w Ośrodku w Rusinowicach. Bardzo zależy mi abyśmy wspólnie zrobili coś dobrego i pomogli w rozwoju tak cudownego Ośrodka , który służy niepełnosprawnym w całej Polsce.

Ufam, że jesteście Państwo otwarci na pomoc i wsparcie Instytucji, które służą drugiemu człowiekowi, nie pozostaną Państwo obojętni na moją prośbę i razem będziemy mogli zrobić coś dobrego.  Będę wdzięczna jeśli wspólnymi siłami wyposażymy oddział terapii zajęciowej oraz zakupimy lub przekażemy Ośrodkowi sprzęt rehabilitacyjny  opisany poniżej. 

W pierwszej kolejności potrzebujemy doposażyć Oddział Terapiii Zajęciowej:

Potrzebujemy: Stół konferencyjny o wymiarach 180/80/70 w kolorze białym lub szarym - 18 sztuk krzesło konferencyjne NOWY STYL CORTESSA- biale 50 sztuk Zestaw: Gitara klasyczna, czarna + akcesoria, marki Gear4music JBL Boombox (czarny) 3 sztuki Artykuły papiernicze -kleje, bloki, farby plakatowe, bristole. Produkty zostaną wykorzystane na zajęciach plastyczno-dydaktycznych realizowanych w ramach terapii zajęciowej, a także zakupić Sprzęt Rehabilitacyjny na oddział Rehabilitacji. 

 łóżko do rehabilitacji metodą Bobath 2 sztuki Maty do nauki chodu - 10 sztuk Rowerek stacjonarny 3 sztuki.

Wyposażenie placu zabaw

Dla czego podjęłam tę akcję z Wami??

A dlatego ponieważ Ośrodek w Rusinowicach to.... Mój mały, ale własny skrawek nieba …tak można opisać jednym zdaniem miejsce w powiecie Lublinieckim w niewielkich Rusinowicach. To jeden z tysięcy szpitali w Polsce, mający może ktoś powiedzieć standardową bazę zabiegową…ale jednak to miejsce jest szczególne bo ma w sobie niezwykłą moc i tchnienie samego Boga. 

Ten Ośrodek jest dla mnie jak dom , to miejsce miłości, nadziei i Bożego Tchnienia, gdzie świat na  lepsze się zamienia, gdzie niema barier, ani cierpienia. Gdzie każdy z nas to skarb, a nasze ograniczenia to misja i Boży dar.  Każde 3 tygodnie turnusu są dla mnie czasem swoistych rekolekcji i rehabilitacji serca.

To nie jest zwykły budynek, to nie tylko ściany i dach, to prawdziwa Boża obecność w drugim  człowieku. Patron tego miejsca jest naszym życiowym przewodnikiem i za jego pośrednictwem dzieją się cuda w życiu każdego z nas pacjentów- ja dzięki temu miejscu potrafię chodzić o kulach i zrobić kilka samodzielnych kroków. 

Tego miejsca, nie da się opisać i wyrazić słowami, tu trzeba wejść i poczuć ten powiew Bożej miłości i niewypowiedzianej autentycznej życzliwości, trzeba poczuć tę szczególną atmosferę, która przenosi nas w inny wymiar, wymiar obecności Boga w drugim człowieku. Ten Ośrodek to nie zwykły szpital tonie zwykły budynek Natchniony Bożą mocą, przepełniony wieloma cudami i znakami wżyciu każdego z nas.  Jestem pacjentką tego Ośrodka od 23 lat.

 Jako stała pacjentka tego wyjątkowego miejsca czuję się współodpowiedzialna za jego poprawne funkcjonowanie wdrążanie innowacyjnych form rozwoju, dlatego też za zgodą Dyrekcji Ośrodka- Ks. Kazimierza Tomasiaka, postanowiłam podjąć z Wami to wyzwanie. Pomożecie ?


Link do strony Ośrodka http://www.rusinowice.com/index.ph

http://radioem.pl/doc/4556976.06-03-18-Dom-ktory-niesie-milosc
https://www.youtube.com/watch?v=AG2ZlQKjIRU

https://www.youtube.com/watch?v=cZ42oq2gxVk&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=VZXfhNKysRA


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Kasia Maciałek - awatar

    Kasia Maciałek

    03.05.19
    03.05.19

    Dzięki Wam do tej pory udało nam się zakup część zestawu bum bum rurek i dzwonki do zajęć terapeutycznych. Z serca dziękujemy:)

Kasia Maciałek - awatar

Kasia Maciałek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra Koperstyńska - awatar
10
Aleksandra Koperstyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Wanda - awatar
20
Wanda
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij