Zbiórka Oddział terapii zajęciowej - miniaturka zdjęcia

Oddział terapii zajęciowej

Oddział terapii zajęciowej

3 480 zł z 46 325 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Maciałek - awatar

Kasia Maciałek

Organizator zbiórki

Drodzy Pomagacze.pl !


Jako wieloletnia  Pacjentka Ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach, a tym samym osoba z niepełnosprawnością, chciałam Was  o dar serca na doposażenie Terapii Zajęciowej w Ośrodku w Rusinowicach.

 Bardzo zależy mi abyśmy wspólnie zrobili coś dobrego i pomogli w rozwoju tak cudownego Ośrodka , który służy niepełnosprawnym w całej Polsce.

Ufam, że jesteście otwarci na pomoc i wsparcie Instytucji, które służą drugiemu człowiekowi.   Będę wdzięczna jeśli wspólnymi siłami wyposażymy oddział terapii zajęciowej oraz zakupimy lub przekażemy Ośrodkowi sprzęt rehabilitacyjny  opisany poniżej. 

W pierwszej kolejności potrzebujemy doposażyć Oddział Terapiii Zajęciowej:

Potrzebujemy dostosować pomieszczenia do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnościami oraz zakupić nowoczesny sprzęt terapeutyczny oraz zakupić materiały dydaktyczne. 

Drugim priorytetem jest  zakupić Sprzęt Rehabilitacyjny na oddział Rehabilitacji: 

 łóżko do rehabilitacji metodą Bobath 2 sztuki Maty do nauki chodu - 10 sztuk Rowerek stacjonarny 3 sztuki.

Wyposażenie placu zabaw oraz sali rehabilitacyjnej. 

Dla czego podjęłam tę akcję z Wami??

A dlatego ponieważ Ośrodek w Rusinowicach to.... Mój mały, ale własny skrawek nieba …tak można opisać jednym zdaniem miejsce w powiecie Lublinieckim w niewielkich Rusinowicach. To jeden z tysięcy szpitali w Polsce, mający może ktoś powiedzieć standardową bazę zabiegową…ale jednak to miejsce jest szczególne bo ma w sobie niezwykłą moc i tchnienie samego Boga. 

Ten Ośrodek jest dla mnie jak dom , to miejsce miłości, nadziei i Bożego Tchnienia, gdzie świat na  lepsze się zamienia, gdzie niema barier, ani cierpienia. Gdzie każdy z nas to skarb, a nasze ograniczenia to misja i Boży dar.  Każde 3 tygodnie turnusu są dla mnie czasem swoistych rekolekcji i rehabilitacji serca.

To nie jest zwykły budynek, to nie tylko ściany i dach, to prawdziwa Boża obecność w drugim  człowieku. Patron tego miejsca jest naszym życiowym przewodnikiem i za jego pośrednictwem dzieją się cuda w życiu każdego z nas pacjentów- ja dzięki temu miejscu potrafię chodzić o kulach i zrobić kilka samodzielnych kroków. 

Tego miejsca, nie da się opisać i wyrazić słowami, tu trzeba wejść i poczuć ten powiew Bożej miłości i niewypowiedzianej autentycznej życzliwości, trzeba poczuć tę szczególną atmosferę, która przenosi nas w inny wymiar, wymiar obecności Boga w drugim człowieku. Ten Ośrodek to nie zwykły szpital tonie zwykły budynek Natchniony Bożą mocą, przepełniony wieloma cudami i znakami wżyciu każdego z nas.  Jestem pacjentką tego Ośrodka od 23 lat.

 Jako stała pacjentka tego wyjątkowego miejsca czuję się współodpowiedzialna za jego poprawne funkcjonowanie wdrążanie innowacyjnych form rozwoju, dlatego też za zgodą Dyrekcji Ośrodka- Ks. Kazimierza Tomasiaka, postanowiłam podjąć z Wami to wyzwanie. Pomożecie ?


Link do strony Ośrodka http://www.rusinowice.com/index.ph

http://radioem.pl/doc/4556976.06-03-18-Dom-ktory-niesie-milosc
https://www.youtube.com/watch?v=AG2ZlQKjIRU

https://www.youtube.com/watch?v=cZ42oq2gxVk&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=VZXfhNKysRA


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kasia Maciałek - awatar

  Kasia Maciałek

  03.05.19
  03.05.19

  Dzięki Wam do tej pory udało nam się zakupić część zestawu bum bum rurek i dzwonki do zajęć terapeutycznych. Z serca dziękujemy:)

Komentarze


 • Michał - awatar

  Michał

  15.01.20
  15.01.20

  Powodzenia!

  • Kasia Maciałek - awatar

   Kasia Maciałek - Organizator zbiórki

   15.01.20
   15.01.20

   Dziękuję z całego serca:)

3 480 zł z 46 325 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Maciałek - awatar

Kasia Maciałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Maciej Kitliński - awatar
Maciej Kitliński
5
Anna - awatar
Anna
20
Andrzej - awatar
Andrzej
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Damian - awatar
Damian
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij