Zbiórka Fundacja "Dzwiekoszczelni" - miniaturka zdjęcia

Fundacja "Dzwiekoszczelni"

Zbiórka Fundacja "Dzwiekoszczelni" - zdjęcie główne

Fundacja "Dzwiekoszczelni"

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Konrad Wełna - awatar

Konrad Wełna

Organizator zbiórki

O mnie:

Od dziecka pragnąłem dzielić się doświadczeniem, które udało mi się zdobyć przez okres moich młodzieńczych lat, które szlifuję do dziś. Poruszając się wolnymi krokami po scenie muzycznej, zdążyłem poznać wiele wspaniałych osób, również gwiazdy dzisiejszego mainstreamu. Muzyka zagwarantowała mi bardzo dużo ciekawych doświadczeń, przygód, dzięki czemu śmiało mogę powiedzieć że nie żałuję poświęconego czasu nad projektami. W chwili obecnej moje utwory można kupić na potężnych platformach tj. amazon, beatport, itunes czy spotify. Wywiady z moją osobą można przeczytać w lokalnych mediach, a także można mnie usłyszeć na żywo w wielu klubach w zachodniopomorskim.  Jako 13letni chłopiec nie miałem warunków aby tworzyć profesjonalnie muzykę, dlatego też odsłuchy na których pracowałem to m.in... 10-letnia wieża hi-fi, komputer o parametrach: 20gb dysk twardy, procesor o taktowaniu 1000mhz (bądź 1000ghz, tak czy owak, w chwili obecnej smartphone'y mają 5x mocniejsze procesory), Pamięć RAM 128mb, i karta graficzna 16mb. Mieszkając na małej wsi, oddalonej o 20km od małego miasta, nie miałem kontaktu z osobami, które mogły by mnie wspierać, uczyć - więc całą drogę musiałem przejść sam, nabierając nowych doświadczeń do mego bagażu. Jedyny kontakt dzięki któremu mogłem wymieniać się doświadczeniem, to stara, zapomniana platforma komunikacyjna tj. gadu-gadu, lecz z racji ograniczeń technicznej była to tylko konwersacja tekstowa.


Cel:

Celem akcji jest wyszukiwanie artystów spośród osób które nie maja warunków, aby rozwijać swą muzyczną pasję. Chcę takim osobom to zagwarantować, prowadzić szkolenia, umożliwić dostęp do studia, szlifować i promować. Chcę się skupiać na takich poszczególnych miejscach tj: Domy dziecka, obszary wiejskie, młodzieńcze ośrodki wychowawcze, więzienia.


Historia:

W roku 2016 rozpocząłem działalność w składzie 3 osobowym (ze mną włącznie). Nie organizowaliśmy zbiórki, chcieliśmy pokryć koszty z własnej kieszeni, które przerosły nasze fundusze wielokrotnie. Po ciężkiej pracy oraz oszczędnościom udało mi się wybudować małe, domowe studio - dzięki czemu stworzyłem pewne warunki aby rozwijać akcję. Jednakże wiele rzeczy jeszcze brakuję (o tym napiszę niżej). Po około półrocznym działaniu, organizacja została rozwiązana m.in z powodów finansowych, ale również nieporozumień wewnątrz organizacji.


Teraźniejszość:

W chwili obecnej w nasz skład wchodzą wybitni specjaliści - manager, który śmiało może opowiedzieć jak wygląda scena muzyczna z tz "boku", producent muzyczny który bez problemu podzieli się zdobytym doświadczeniem, pomoże w organizacji pierwszych kroków w muzyce (zarówno przyszłym producentom, jak i wokalistom), oraz psycholog.


Cel zrzutki:

Jak pisałem wyżej, poprzednia akcja upadła przez problemy finansowe, i nieporozumienia przez to związane w środku organizacji.

W chwili obecnej środki finansowe są potrzebne m.in na:

- Paliwo

- Gimbal (aby profesjonalnie kręcić teledyski)

- Zaproszenie gwiazd na wyklady

- Zakup lepszej jakości mikrofonu

- Podarunki dla podopiecznych (m.in słuchawki)

- Wygłuszenie

- Transport do studia (w razie konieczności)


Są również wydatki które chcę zrealizować w najbliższym czasie, również pokrywając koszta z własnej kieszeni, a mianowicie jest to wynajem pomieszczenia w którym znajdzie się studio. Z racji tego iż w chwili obecnej jest ono w moim domu, nie jest ogólnodostepne.


Celem zrzutki nie jest tylko pomoc w pozyskaniu środków do działania, ale również pozyskanie kontaktów i osób które będą chciały wspierać taki cel, nie finansowo, ale również swoim doświadczeniem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Konrad Wełna - awatar

Konrad Wełna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij