Zbiórka POMPA INSULINOWA dla 3-latki - zdjęcie główne

POMPA INSULINOWA dla 3-latki

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kowalski - awatar

Adam Kowalski

Organizator zbiórki

Dzień dobry :)

Jestem tatą 3-letniej Marceliny.
Postanowiłem zorganizować zrzutkę, bo sami nie jesteśmy w stanie zakupić dla naszej córeczki pompy insulinowej.

Zawalił się nam świat, kiedy zachorowała na cukrzycę.
Na nasze szczęście uniknęliśmy kwasicy ketonowej oraz śpiączki.
Pompa Medtronic 780g ma możliwość zatrzymana podawania insuliny w momencie zbyt niskiego poziomu cukru we krwi jak i wyrównania poziomu w momencie gdy cukier szybuje w górę. Jest to bardzo pomocne w momencie gdy córka jest w przedszkolu. Obecnie żona musi być przy każdym jej posiłku i podawać insulinę. Nie może podjąć pracy, a czasy są bardzo ciężkie, nie stać nas, żeby nie pracować.

Pompa Medtronic 780g byłaby dla nas sporym ułatwieniem i troszkę pomogłaby nam codzienne funkcjonować jak inne dzieci. Nie musielibyśmy nakłuwać paluszków najmniej 2 x na dobę ale w momencie spadków nawet kilkanaście razy dziennie.

Dziękujemy za każdą wpłatę.!





0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kowalski - awatar

Adam Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail