Zbiórka Pomoc dla Urszuli do 05.09 - zdjęcie główne

Pomoc dla Urszuli do 05.09

41 617 zł  z 93 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Wrzosek - awatar

Urszula Wrzosek

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Mam na imię Urszula, mam 41 lat i jestem mamą dwójki dorosłych dzieci. Od 11 lat choruje na stwardnienie rozsiane wsparte dostępnym leczeniem – zastrzyki brałam przez dwa lata, po czym mój stan zdrowia znacznie się pogorszył. Mam szybko postępujący niedowład kończyn górnych oraz dolnych. Prowadzi on do pełnej niesprawności ruchowej oraz konieczności poruszania się na wózku inwalidzkim, a mieszkam w bloku na II piętrze bez windy. Dodatkowo znacznie pogorszył mi się wzrok, tracę zęby, mam problemy z utrzymaniem moczu oraz silną depresję.

 

Zbieram pieniądze na terapię CCSVI polegającą na zlikwidowaniu deformacji żylnych za pomocą zabiegu angioplastyki naczyniowej, która ma zapewnić prawidłowy odpływ krwi z mózgu i rdzenia kręgowego oraz poprawić stan neurologiczny. Terapia ma być przeprowadzona we Wrocławiu w CCSVI-CLINIC dnia 9 września br. Dzięki niej mam nadzieję na poprawę mojego stanu zdrowia i powrót do w miarę normalnego życia. Jest to moja ostatnia deska ratunku i szansa na poprawę sprawności oraz  komfortu życia. Niestety, stwardnienie rozsiane jest chorobą nieuleczalną, której skutki można jedynie opóźnić i złagodzić jej objawy.

 

Nie jest mi łatwo prosić o wsparcie, ale niestety zachorowałam i sama nie jestem w stanie sfinansować tej operacji. Obecnie pomimo zatrudnienia, stale przebywam na zwolnieniu lekarskim, a z racji postępującej choroby, mogę stracić zupełnie pracę. Renta nie będzie w stanie pokryć kosztów mojego utrzymania, nie mowiac o kosztach leków czy rehabilitacji, a tym bardziej operacji.  

 

Wiem, że macie dobre serduszka i z góry dziękuję za okazaną pomoc. W mojej sytuacji liczy się każda wpłacona kwota i okazane wsparcie. Mam nadzieję, że okazana przez Państwa pomoc pozwoli mi na przeprowadzenie kosztownej operacji, która może uratować moje życie. Uważam, iż otrzymane od wszystkich dobrych ludzi wsparcie spowoduje, że ja także będę mogła w przyszłości komuś udzielić potrzebnej pomocy ponieważ głęboko wierzę, iż dobro powraca ……  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Reszczyńska - awatar

  Monika Reszczyńska

  06.08.2022
  06.08.2022

  Licytacja SPA W DOMU

 • Oliwia Gnach - awatar

  Oliwia Gnach

  06.08.2022
  06.08.2022

  Wpłacone

 • Aleksandra Gerwatowska - awatar

  Aleksandra Gerwatowska

  06.08.2022
  06.08.2022

  Uluś duzi zdrówka Ci życzę i wierze, ze uda się zebrać potrzebną kwotę na leczenie. ❤

 • Patrycja Serafin - awatar

  Patrycja Serafin

  06.08.2022
  06.08.2022

  Ulcia dużo zdrówka kochana ❤️

 • Kasaraba Artur - awatar

  Kasaraba Artur

  06.08.2022
  06.08.2022

  Zdrowia życzę i trzymam kciuki

41 617 zł  z 93 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Wrzosek - awatar

Urszula Wrzosek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 406

Monika Karasińska - awatar
Monika Karasińska
40
Natalia N. - awatar
Natalia N.
10
Katarzna Gąsiecka licytacja obrazku Lenki - awatar
Katarzna Gąsiecka licytacja obrazku Lenki
60
Denis - awatar
Denis
100
Robert Olejarczyk - awatar
Robert Olejarczyk
100
Agnieszka,Darek Sadłocha - awatar
Agnieszka,Darek Sadłocha
500
E.M. - awatar
E.M.
15
Urszula Prusinowska - awatar
Urszula Prusinowska
550
Kasia Grundo - awatar
Kasia Grundo
50
Paulina za szkatułke - awatar
Paulina za szkatułke
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij