
Chcemy pomóc Radkowi, którego poznaliśmy w Hospicjum w Świeciu. Radek ma ok 40 lat, kilkanaście lat temu uległ wypadkowi samochodowemu. Jest sparaliżowany, jeżdzi na wózku inwalidzkim. Do tej pory opiekowała się nim jedynie mama,ale niestety zmarła w zeszłym roku. Radek ze względu na swoją trudną sytuację finansową i niemożliwość funkcjonowania samodzielnie zgłosił się do Hospicjum - przynajmniej ma pomoc w codziennych czynnościach, choć warunki tu panujące nie podtrzymują na duchu...Niewiele wiemy o Radku, potrzebuje przede wszystkim rozmowy z drugim człowiekiem. Jest niesamowicie skromną osobą i z pewnością sam nie poprosiłby o pomoc. Dlatego prosimy my. Zebrane środki chcemy przeznaczyć na zakup odzieży, środków czystości i higienicznych, żywności, książki...tyle dla nas i aż tyle dla niego. Dobro zawsze wraca,prędzej czy później ale wraca!.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!