Zbiórka Pomoc seniorce po pożarze - zdjęcie główne

Pomoc seniorce po pożarze

2 272 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Poweska - awatar

Agnieszka Poweska

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Mam na imię Agnieszka i jestem wnuczka poszkodowanej w pożarze. Babcia w pożarze straciła cały dorobek życia oraz jedynego syna. Jedyne co ma to dowód osobisty. Niestety jako jedyna wnuczka nie jestem w stanie udźwignąć kosztów remontu. Zeby zacząć remont musimy wymienić cala instalacje elektryczna i kanalizację. Cale mieszkanie doszczętnie spłonęło. Musieliśmy wstawić nowe drzwi zeby zabezpieczyć mieszkanie oraz jestesmy w trakcje organizowania kontenera na to zeby wszystko posprzatac. Babcia Wieslawa jest w ciężkim stanie psychicznym (prawdopodobnie początki demencji). Mieszka u nas. Nie ma ubrań, leków. Chce pomoc jej w tym trudnym dla niej momencie zycia, zeby dozyla jeszcze wielu lat w swoim czystym i wyremontowanym mieszkaniu Kazda pomoc sie przyda. Bardzo proszę o pomoc lub o udostępnienie. Dziękuje za udostępnienia. https://kociewie24.pl/aktualnosci/51594-kociewiacy-potrzebna-pilnie-pomoc-79-latka-w-wyniku-pozaru-stracila-dorobek-zycia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 272 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Poweska - awatar

Agnieszka Poweska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Paweł - awatar
Paweł
20
Maja M - awatar
Maja M
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij