Zbiórka Szansa dla Kubusia - zdjęcie główne

Szansa dla Kubusia

301 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Zasiadczyk - awatar

Marta Zasiadczyk

Organizator zbiórki

Dzień dobry. 

Jestem mamą 7 letniego Kubusia, wcześniaka (29 tydzień), który od pierwszego dnia walczy o swoje życie, a teraz zdrowie. Dziecko choruje na dziecięce porażenie mózgowe, które jest wynikiem wodogłowia pokrwotocznego trzeciego stopnia. Kuba ma niedowład połowiczny, spastyczny (hemiplegia) lewostronny. Od szóstego miesiąca życia chodzimy na rehabilitacje ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe na obwodzie ciała (obecnie fizjoterapia trzy razy w tygodniu). Korzystamy również z zajęć takich jak:

  • terapia ręki 

  • psycholog terapia czynności dnia 

  • logopeda( ze względu na osłabione napięcie wewnątrz ciała)

  • integracja sensoryczna (ponieważ syn jest dzieckiem nadruchliwym)

Ponadto dziecko zaopatrzone jest w ortezy kończyn dolnych (dzięki którym staramy się powstrzymać przykurcz ścięgna Achillesa). Mimo tego przez spastykę pojawiają się trudności z utrzymaniem równowagi dlatego pomimo jego wieku chodzimy za rękę, ponieważ Kuba bardzo często się potyka i jak to dzieci z DPM nie ma odruchu wyciągania rąk i więc upada na buzie. Kochani pieniądze które zbieramy potrzebne są na zakup kombinezonu Molli. Mollii to kombinezon z zestawem elektrod, które relaksują sprężyste, napięte i bolące mięśnie w sposób bezpieczny i prosty, pomagając w ten sposób wielu osobom ze spastycznością i obniżoną sprawnością ruchową. Jednak cena jest dla nas zbyt duża dlatego będziemy ogromnie wdzięczni wszystkim którzy zdecydują się nam pomóc w zebraniu potrzebnej kwoty. Mamy nadzieję że dziecięce porażenie mózgowe to nie wyrok dla naszego syna dlatego chcemy pomimo wszystko dać mu to co każde dziecko powinno dostawać na starcie swojego życia sprawność, która zapewni mu samodzielną przyszłość.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
301 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Zasiadczyk - awatar

Marta Zasiadczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna Antoniak - awatar
Katarzyna Antoniak
200
Michał Maciejewski - awatar
Michał Maciejewski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij