Zbiórka Pomoc dla Miki bez oka - zdjęcie główne

Pomoc dla Miki bez oka

3 377 zł  z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mika adoptowana została za pośrednictwem SOS Beagle kilka lat temu... Od początku chorowita, z podejrzeniem padaczki (które na szczęście się nie sprawdziło).   Niedawno zamieszkała w Niemczech, gdzie w poszukiwaniu pracy wyjechała jej rodzina. Nie było mowy o zostawieniu psa w Polsce czy oddaniu, bo prawdziwych przyjaciół się nie zostawia.

Problemy z okiem Miki rozpoczęły się już w Polsce.

Niestety prawdopodobnie źle dobrane leki spowodowały uszkodzenie oka. W Niemczech weterynarz skierował Mikę do specjalistycznej kliniki.

U psiaka zdiagnozowano owrzodzenie spojówki przedniej. Oczko zostało usunięte, cześć tkanki przekazana do badań histopstologicznych. Zakupiono jej zapas leków, środków przeciwbólowych oraz kołnierz.

Koszt operacji i leków przerósł najśmielsze oczekiwania rodziny i nasze. Jednak konieczność przeniesienia ulgi cierpiącemu psu i ratowanie Miki było i jest dla nas wszystkich priorytetem.

Mika jest bardzo dzielna, odpoczywa po operacji w domu, wśród swoich najbliższych. Nie ma apetytu ale sporo pije. Leki przeciwbólowe działają choć mamy świadomość, że do pełnego wygojenia i zdrowia została jeszcze długa droga.

Najważniejsze i najtrudniejsze już jednak za nią. Po operacji wszyscy odczuliśmy ogromną ulgę, teraz może być już tylko lepiej.

Kochani w tym miejscu jak to czasami bywa bardzo prosimy Was o pomoc Nie prosimy, błagamy.

Koszt zabiegu to prawie 1000 euro   rodzina Miki zadłużyła się u rodziny i znajomych aby pokryć tą kwotę, a decyzja i zgoda na operację musiała zapaść błyskawicznie.

Usunięcie oka było jedyną, słuszną decyzją.

Nie zostawimy Miki i jej rodziny bez wsparcia. Każdy nasz były podopieczny w sytuacji kryzysowej może liczyć na pomoc.

Głęboko wierzymy, że wspólnie uda się zebrać tą bardzo dużą kwotę <3

Pamiętajcie, każde, nawet najmniejsze wsparcie ma znaczenie. Spójrzcie na zdjęcia Miki sprzed i po operacji. My odczuwamy ulgę i chęć pomocy.

Pomóżmy jej razem!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SOS Beagle - awatar

  SOS Beagle

  12.04.2021
  12.04.2021

  https://pomagam.pl/fa4p93 Badanie histopatologiczne z pobranej tkanki usuniętego oka wykazało czerniaka gałki ocznej 🙁 Mika będzie musiała mieć wykonany dodatkowo m.in. RTG klatki piersiowej. Po operacji usunięcia oczka, wraca do sił ❤ Jesteśmy w połowie kwoty, która potrzebna jest na pokrycie bieżącej faktury. Kto jeszcze może, niech pomoże 🙏 bardzo prosimy... Każda wpłata ma znaczenie 💪

  Zdjęcie aktualizacji 66 666

3 377 zł  z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
nnnn - awatar
nnnn
50
nnnn - awatar
nnnn
50
Magdalena Budrowska - awatar
Magdalena Budrowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij