Zbiórka Walczymy o Fabianka - zdjęcie główne

Walczymy o Fabianka

9 464,1 zł  z 70 143 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

FABIAN GRZĄDZIEL - PRZEWORSK, WOJ. PODKARPACKIE


Fabianek, w wyniku komplikacji w trakcie ciąży, urodził się jako wcześniak. Dzielnie walczył o życie przez pierwsze 4 miesiące... Później szpitalne łóżeczko na długo stało się Jego domem. Fabian jest wesołym 2,5 latkiem chcącym się rozwijać i poznawać świat. Jednak na przeszkodzie stoi choroba: AGENEZJA CIAŁKA MODZELOWATEGO...


Co to takiego? To wada przodomózgowia, która polega na niedorozwoju spoidła wielkiego mózgu. Dodatkowo w grudniu 2021 roku zdiagnozowano u Fabianka padaczkę, a przez ostatnie pół roku choruje na przewlekłe zapalenie płuc. Choroba jest bezwzględna i bardzo osłabia naszego synka. W marcu tego roku Fabianowi założono PEG z powodu małego przyrostu masy ciała. Fabian stał się dzieckiem leżącym, niesamodzielnym, uzależnionym w każdej najdrobniejszej czynności od osób trzecich. Jest pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, chirurga, okulisty, immunologa, gastrologa, genetyka, fizjoterapeuty, osteopaty, neurologopedy. 

Próbujemy nadrobić czas, odzyskać wcześniejsze umiejętności i właśnie dlatego prosimy każdego z Was o wparcie. Bez pomocy nie jesteśmy w stanie zapewnić Fabiankowi wszystkich potrzebnych terapii, wizyt i leczenia. Mimo ciężkich przejść i stanu zdrowia, synek obdarza nas swoim uśmiechem, który daje nam nadzieje na to, że zdołamy zapewnić mu normalne życie! Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc i formę wsparcia!


Na pasku zbiórki uwzględnione zostały środki zgromadzone do tej pory w toku zbiórki na innym portalu w wysokości 7143 zł.


Rodzice


Zapraszamy do grupy z licytacjami dla Fabianka na FB:

https://www.facebook.com/groups/404767735137981/?ref=share_group_link

Aktualizacje


 • "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI" - awatar

  "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI"

  27.09.2022
  27.09.2022

  W dniu dzisiejszym pasek zbiórki Fabianka został zaktualizowany! Na pasku uwzględnione zostały środki zgromadzone w toku trwania zbiórki na innym portalu, w wysokości 7143 zł.

  Zapraszamy do dalszego wsparcia Małego Wojownika. Z Wami z każdym dniem jesteśmy bliżej upragnionego celu!

9 464,1 zł  z 70 143 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Mateo Maciej & Ludzie z wielkim serduchem - awatar
Mateo Maciej & Ludzie z wielkim serduchem
64
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
#ILTGPOMAGA - awatar
#ILTGPOMAGA
40
#ILTGPOMAGA - awatar
#ILTGPOMAGA
150
#ILTGPOMAGA - awatar
#ILTGPOMAGA
10
#ILTGPOMAGA - awatar
#ILTGPOMAGA
30
#ILTGPOMAGA - awatar
#ILTGPOMAGA
150
Bożena Pelc - awatar
Bożena Pelc
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij