Zbiórka Ostatni pisk rozpaczy... - zdjęcie główne

Ostatni pisk rozpaczy...

5 112 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Są różne sytuacje w życiu, wielu niestety nie rozumiemy, na przykład tej z 1 listopada. Na ulicy siedział pies albo na poboczu, nie istotne, a człowiek jadący autem w ułamku sekundy postawił pod znakiem zapytania życie psa. Zdarzają się wypadki, może kierowca nie mógł zahamować. Ale co kierowało tym człowiekiem, żeby przejechać obojętnie? Co sprawiło, że ten człowiek wyzbył się resztek człowieczeństwa i po prostu zostawił psa na śmierć?

Wróciłeś do domu, do rodziny i pomyślałeś co się stało? Gdzie ta empatia i dobro? Przecież to niby cechy ludzkie... niestety nie każdy je posiada. 

Na szczęście ktoś go zauważył i zadzwonił. Nasza wolontariuszka Karolina ok. godziny 22.00 pojechała i zabrała szczeniaka do kliniki weterynaryjnej.

Nie chcemy sobie nawet wyobrażać jak Fabianek (tak dostał na imię) cierpi, a jednocześnie kocha człowieka. On nie wie dlaczego ktoś go potrącił i zostawił... czemu on zawinił? 

Niestety, ale to nie ten przypadek gdzie wystarczy kilka dni troski o psa i będzie jak dawniej. Cała miednica i kości w ogonie Fabianka są jak puzzle, które same do kupy się nie złożą. Potrzebna jest operacja szczeniaka i amputacja ogona- nie da się go uratować. 

Osteosynteza płytą blokowaną i amputacja ogona to koszt 2500zł. 

Doba w szpitalu to 75zł. Fabianek czeka obecnie na operacje w klinice i będzie tam jeszcze po operacji. Prześwietlenie, które zostało wykonane i będzie wykonane w przyszłości to ok. 200zł. Kolejny koszt to koszt hotelu dla psa, niestety nie dysponujemy domami tymczasowymi, a jak już podejmujemy się ratowania zwierzaka to nie zakończy się to tylko na operacji, potem Fabiankiem będzie trzeba się zająć by odzyskał siły.

Kastracja, szczepienia... tego nawet nie liczymy :(  

Tyle właśnie kosztuje jego życie. Wypadek już się stał, Fabianek leży cierpiący w klinice i czeka.. teraz tylko zostało pokazać mu, że człowiek może być dobry. On chce żyć.

Prosimy nawet o drobne wpłaty..1zł, 2zł czy 5zł. Tyle kosztuje czekolada w sklepie, a dla Fabianka to nowe życie. Zwierzoluby... prosimy. Symboliczna kwota uratuje go, musimy dać radę. Dla Fabianka, który obecnie zwątpił w ten cały ludzki świat.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grażyna Włodarczyk - awatar

  Grażyna Włodarczyk

  04.11.2018
  04.11.2018

  wszystkiego dobrego piesku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2018
  04.11.2018

  Poszło ;-) zdrówka piesku!!!

 • Justyna Stanek - awatar

  Justyna Stanek

  04.11.2018
  04.11.2018

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2018
  04.11.2018

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2018
  03.11.2018

  Trzymaj się piesku

5 112 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 223

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dzielny Fabianek - awatar
Dzielny Fabianek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wercia Albrecht - awatar
Wercia Albrecht
2
Wolak Przemyslaw - awatar
Wolak Przemyslaw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij