Zbiórka Facebook umiera - pomóż MU - zdjęcie główne

Facebook umiera - pomóż MU

2 577 zł  z 2 135 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Chcemy chłopakowi zapewnić dom tymczasowy, a raczej hotel do czasu pożegnaniia!!! To koszt około 600 zł miesięcznie za sam pobyt + wizyty u lekarza weterynarii czyli w sumie miesięcznie około 1 tys. zlotych.

Facebook. 12 lat. Wzrost lekko ponad kolano. Szorstkowosy. Miły. Lubi kontakt z ludźmi. Przyprowadzony do nas kilka lat temu przez osobę, która znalazła go na ulicy. Co jeszcze mamy napisać? Przecież to co napisaliśmy brzmi jak idylla, choć nasze serca rozrywają się na miliony kawałków!! Napiszemy jednak wiecej. 

FACEBOOK UMIERA!Ma rozsiany nowotwór. Ma raka, który zajął jego płuca, który wypiera jedną gałkę oczną.Tak. Facebook ma guza w płucach, ma drugiego guza w okolicach płata czołowego, ma guzki na całym ciele. I co? To, że ten pies jest wciąż taki radosny, wesoły, a już stoi przed obliczem śmierci. Nie możemy już nic dla niego zrobić. Operacje, sracje. Nie ma sensu. Myślicie, że jest nam łatwo o tym pisać? Tak. Bardzo łatwo. Patrzcie codziennie na psa, którego miesiące, a może tygodnie są policzone. Głaszczcie go wiedząc, że za jakiś czas trzeba będzie podjąć decyzję. Nigdy. Nigdy nie wiadomo, czy to już jest ten czas. Czas, by pożegnać się ze zwierzakiem. Ten, kto uważa, że to wie jest chyba Bogiem! 

Facebook od bardzo dawna nie ma swojego domu, swojego kąta, swojego człowieka. Może ktoś z Was stanie się choć domem tymczasowym dla tego wspaniałego psa?! Tak, to bardzo trudna decyzja. Rozumiemy, wiemy. Zapewnimy Facebookowi opiekę lekarską i, jeśli potrzeba, karmę do końca jego dni. Niech tylko ktoś da mu miłość, miękkie posłanie, przytulanie, głaski. Jest ktoś chętny? Zapewne nie. Facebooczku, robimy dla Ciebie wszystko co możemy. Uwierz w ludzi, słodziaku. Może jednak znajdzie się siłaczka lub siłacz, który da Ci miłość na ostatniej prostej?! To co teraz możemy, to ulżyć Ci w bólu. I płakać nad Twoją cholerną dolą.

Nawet nie zbieramy na Twoje leczenie, sterydy, leki przeciwbólowe. Przecież nikt nie wpłaci. Bo umierasz...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2018
  09.02.2018

  Powodzenia psiaczku

 • Beata Antkowiak - awatar

  Beata Antkowiak

  09.02.2018
  09.02.2018

  Trzymaj się, piechu. Jesteś ważny dla tylu ludzi. Nie jesteś sam!

2 577 zł  z 2 135 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 64

Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Anka Filipiak - awatar
Anka Filipiak
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
dorota czaplicka - awatar
dorota czaplicka
200
Edka Kredka - awatar
Edka Kredka
50
Magdalena Konwent - awatar
Magdalena Konwent
50
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij