
Podaruj dzieciom odrobinę Wielkanocy! 🐣🐰
W szpitalu czas płynie wolniej.
Święta też.
Dlatego co roku robimy coś prostego, ale ważnego...
Przynosimy dzieciom Wielkanoc 🧡💚🐰
W tym roku chcemy dać 2 razy więcej dobra!
Chcemy dla naszych podopiecznych:
- upominków 🎁
-rzeczy do tworzenia 🎨
- więcej warsztatów! 🤩
Chcemy aby dobro od Zajączka Wielkanocnego 🐰trwało trochę dużej niż w same Święta Wielkanocne!
Dlatego zwracamy się do Was z prośbą:
- dołóż swoją cegiełkę
-pomóż nam rozbudować magię Świąt Wielkanocy by trwały one dłużej
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Wesołych Świąt 🐰