Zbiórka #rozwój_za_piątkę - zdjęcie główne

#rozwój_za_piątkę

587 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

 Cześć,

z tej strony Magda i Karol!

Kilka miesięcy temu otworzyliśmy w Olsztynie pierwszy Dom Rozwoju. Naszym celem jest otwierać ich więcej i więcej. W całej Polsce. I z pewnością to zrobimy, ale potrzebna nam Twoja pomoc.

Misją Domów Rozwoju jest pobudzać kreatywność i wyobraźnię młodego pokolenia. Dać rozwój i odskocznię od szarego życia starszym. Chcemy dotrzeć tam, gdzie brakuje bibliotek, kin, sal zabaw i ciekawych zajęć. Chcemy dać rozwój za piątkę.

Czemu za piątkę? Wpłacając 5 złotych miesięcznie dajesz szansę na rozwój tym, których nie stać na wykupienie miejsca na zajęciach w Domu Rozwoju. Każde 5 złotych to 1/3 miejsca. 5 złotych miesięcznie to 4 miejsca rocznie. Ciebie stać - ale jest wielu, których nie stać. Nie chcemy im tego mówić. Chcemy być dla każdego.  

Czym jest Dom Rozwoju?

To wyjątkowo twórcza przestrzeń, gdzie najmłodsi mają swoją Poduszkolandię, miejsce pełne zabawek i kolorowych, miękkich poduszek i Dzieciokino, w którym oglądamy wspólnie nasze ulubione bajki. Trochę starsi Rozwojownię, a w niej świetne rozwojowe warsztaty, zaś dorośli Czytelnię Caffe, gdzie znajdą warte przeczytania książki, wypiją aromatyczną kawę i w zależności od preferencji spotkają nowych ludzi, lub zrelaksują się w samotności.

Co robimy?

W naszym Domu prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3 miesiąca życia i dbamy o rozwój przyszłych dorosłych. Wciągamy lokalną społeczność w twórczą aktywność, dbając o najwyższą jakość naszych zajęć. Organizujemy czas wolny i ściągamy do współpracy wyjątkowe osoby, tak by dać dostęp do sztuki, wiedzy i zabawy wszystkim w jak najbardziej atrakcyjnej formie.

Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne, fotograficzne, multimedialne, ogólnorozwojowe, wszystkie jakich potrzebujesz. Czytamy książki i uczymy pisania. W Domu Rozwoju organizujemy warsztaty rękodzielnicze, kulinarne i uczymy podstaw kreatywnego myślenia. Dajemy dostęp do specjalistów i zapewniamy opiekę najmłodszym, bo chcemy, by rozwój był dostępny i przyjemny dla wszystkich.

Co chcemy zrobić?

Rzeczywistość mówi - my odpowiadamy. Ruszamy z projektem „#rozwój_za_piątkę”.

"Rozwój za piątkę" to akcja społeczna mająca na celu utworzenie bezpłatnych miejsc na warsztatach organizowanych w olsztyńskim Domu Rozwoju, a także w kolejnych, niebawem otwieranych punktach. Chcemy również ufundować w ramach Szkoły Twórczego Dziecka (całodziennej opieki nad dziećmi) kilka miejsc dla dzieci, których rodziców nie stać na nianię lub przedszkole. Dzięki akcji #rozwój_za_piątkę, będą oni mogli zostawić u nas swoje pociechy całkowicie za darmo.

Ile?

5 złotych miesięcznie wystarczy, by dołożyć się do miejsca na warsztatach lub zapewnić dobrej jakości całodzienną opiekę dla najmłodszych.

5 złotych miesięcznie pozwoli na zakup farb, kredek, sztalug, instrumentów, książek, gier edukacyjnych i dodatkowego wyposażenia.

5 złotych miesięcznie to twoja inwestycja w rozwój najmłodszych (i trochę starszych) i rozszerzenie naszej idei.

Pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób i daj możliwość udziału w zajęciach wielu tym, którzy chcą rozwijać swoje talenty. Będziemy wdzięczni za Twoje wsparcie i serdecznie zapraszamy do nas. Na kawę i nie tylko.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferty, zatrudniając najlepszych i sprawiamy, że kultura zaczyna kiełkować w ludziach już od najmłodszych lat. Wejdź na nasz fanpage: https://www.facebook.com/domrozwojuolsztyn/ i zobacz jak działamy w Domu Rozwoju Olsztyn.

Dołącz do akcji i zainwestuj w #rozwój_za_piątkę!

Pochwal się, że nas wspierasz i zrób sobie zdjęcie z hasłem #rozwój_na_piątkę, w treści posta udostępniając link do tej zbiórki.

Dziękujemy Ci serdecznie,

Magda i Karol

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina Mikuła-Szufladowicz - awatar

  Karolina Mikuła-Szufladowicz

  05.10.2017
  05.10.2017

  Powodzenia!

 • TOMASZ PAROL - awatar

  TOMASZ PAROL

  22.09.2017
  22.09.2017

  :-)

587 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 32

Żaneta - awatar
Żaneta
20
Jola - awatar
Jola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Bogdanowicz - awatar
Beata Bogdanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Mikuła-Szufladowicz - awatar
Karolina Mikuła-Szufladowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Beata Rajca - awatar
Beata Rajca
5
Ewa AZ - awatar
Ewa AZ
59

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij