Zbiórka #rozwój_za_piątkę - miniaturka zdjęcia

#rozwój_za_piątkę

Zbiórka #rozwój_za_piątkę - zdjęcie główne

#rozwój_za_piątkę

587 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

 Cześć,

z tej strony Magda i Karol!

Kilka miesięcy temu otworzyliśmy w Olsztynie pierwszy Dom Rozwoju. Naszym celem jest otwierać ich więcej i więcej. W całej Polsce. I z pewnością to zrobimy, ale potrzebna nam Twoja pomoc.

Misją Domów Rozwoju jest pobudzać kreatywność i wyobraźnię młodego pokolenia. Dać rozwój i odskocznię od szarego życia starszym. Chcemy dotrzeć tam, gdzie brakuje bibliotek, kin, sal zabaw i ciekawych zajęć. Chcemy dać rozwój za piątkę.

Czemu za piątkę? Wpłacając 5 złotych miesięcznie dajesz szansę na rozwój tym, których nie stać na wykupienie miejsca na zajęciach w Domu Rozwoju. Każde 5 złotych to 1/3 miejsca. 5 złotych miesięcznie to 4 miejsca rocznie. Ciebie stać - ale jest wielu, których nie stać. Nie chcemy im tego mówić. Chcemy być dla każdego.  

Czym jest Dom Rozwoju?

To wyjątkowo twórcza przestrzeń, gdzie najmłodsi mają swoją Poduszkolandię, miejsce pełne zabawek i kolorowych, miękkich poduszek i Dzieciokino, w którym oglądamy wspólnie nasze ulubione bajki. Trochę starsi Rozwojownię, a w niej świetne rozwojowe warsztaty, zaś dorośli Czytelnię Caffe, gdzie znajdą warte przeczytania książki, wypiją aromatyczną kawę i w zależności od preferencji spotkają nowych ludzi, lub zrelaksują się w samotności.

Co robimy?

W naszym Domu prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3 miesiąca życia i dbamy o rozwój przyszłych dorosłych. Wciągamy lokalną społeczność w twórczą aktywność, dbając o najwyższą jakość naszych zajęć. Organizujemy czas wolny i ściągamy do współpracy wyjątkowe osoby, tak by dać dostęp do sztuki, wiedzy i zabawy wszystkim w jak najbardziej atrakcyjnej formie.

Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne, fotograficzne, multimedialne, ogólnorozwojowe, wszystkie jakich potrzebujesz. Czytamy książki i uczymy pisania. W Domu Rozwoju organizujemy warsztaty rękodzielnicze, kulinarne i uczymy podstaw kreatywnego myślenia. Dajemy dostęp do specjalistów i zapewniamy opiekę najmłodszym, bo chcemy, by rozwój był dostępny i przyjemny dla wszystkich.

Co chcemy zrobić?

Rzeczywistość mówi - my odpowiadamy. Ruszamy z projektem „#rozwój_za_piątkę”.

"Rozwój za piątkę" to akcja społeczna mająca na celu utworzenie bezpłatnych miejsc na warsztatach organizowanych w olsztyńskim Domu Rozwoju, a także w kolejnych, niebawem otwieranych punktach. Chcemy również ufundować w ramach Szkoły Twórczego Dziecka (całodziennej opieki nad dziećmi) kilka miejsc dla dzieci, których rodziców nie stać na nianię lub przedszkole. Dzięki akcji #rozwój_za_piątkę, będą oni mogli zostawić u nas swoje pociechy całkowicie za darmo.

Ile?

5 złotych miesięcznie wystarczy, by dołożyć się do miejsca na warsztatach lub zapewnić dobrej jakości całodzienną opiekę dla najmłodszych.

5 złotych miesięcznie pozwoli na zakup farb, kredek, sztalug, instrumentów, książek, gier edukacyjnych i dodatkowego wyposażenia.

5 złotych miesięcznie to twoja inwestycja w rozwój najmłodszych (i trochę starszych) i rozszerzenie naszej idei.

Pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób i daj możliwość udziału w zajęciach wielu tym, którzy chcą rozwijać swoje talenty. Będziemy wdzięczni za Twoje wsparcie i serdecznie zapraszamy do nas. Na kawę i nie tylko.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferty, zatrudniając najlepszych i sprawiamy, że kultura zaczyna kiełkować w ludziach już od najmłodszych lat. Wejdź na nasz fanpage: https://www.facebook.com/domrozwojuolsztyn/ i zobacz jak działamy w Domu Rozwoju Olsztyn.

Dołącz do akcji i zainwestuj w #rozwój_za_piątkę!

Pochwal się, że nas wspierasz i zrób sobie zdjęcie z hasłem #rozwój_na_piątkę, w treści posta udostępniając link do tej zbiórki.

Dziękujemy Ci serdecznie,

Magda i Karol

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina Mikuła-Szufladowicz - awatar

  Karolina Mikuła-Szufladowicz

  05.10.17
  05.10.17

  Powodzenia!

 • TOMASZ PAROL - awatar

  TOMASZ PAROL

  22.09.17
  22.09.17

  :-)

587 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 32

Żaneta - awatar
Żaneta
20
Jola - awatar
Jola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Bogdanowicz - awatar
Beata Bogdanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Mikuła-Szufladowicz - awatar
Karolina Mikuła-Szufladowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Beata Rajca - awatar
Beata Rajca
5
Ewa AZ - awatar
Ewa AZ
59

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij