Zbiórka Pomoc dla rodziców Alana - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziców Alana

13 611 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 306 osób
Bartosz Uścio - awatar

Bartosz Uścio

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Niestety nieszczęście trafiło do naszego przyjaciela Czarka Dziekońskiego z  którym znamy się od najmłodszych lat oraz razem pracujemy jako żołnierze zawodowi , jego 4letni synek Alan zachorował na białaczkę od kilku tygodni przebywa w szpitalu w Olsztynie gdzie spędzi jeszcze najbliższe pół roku .Aktualnie ma podawaną chemię którą znosi bardzo dzielnie, na szczęście choroba została wykryta w dość wczesnym stadium i lekarze dają 95% szans na 100% wyleczenie naszego wojownika , Czarek wraz z żoną Asią muszą być przy Alanku 24 na dobę co się wiąże również z dużymi kosztami takimi jak np:wynajęcie tam  mieszkania, dojazdy oraz bieżące wydadki które mieli do tej pory czyli  kredyt mieszkaniowy opłaty itp. Zbiórką chcemy odciążyć ich finansowo więc bardzo  prosimy każdego z osobna o wpłaty każda złotówka to pomoc. Pozdrawiam Bartosz Uścio, Dawid Bienasz 

Aktualności


 • Bartosz Uścio - awatar

  Bartosz Uścio

  04.01.20
  04.01.20

  Cel zbiórki został zmieniony ponieważ myśleliśmy że po jego osiągnięciu zbiórka się zakończy a wiele osób jeszcze pytało czy mogą pomóc rodzinie, po rozwianiu wątpliwości wracamy na stary cel który został błyskawicznie osiągnięty za co serdecznie dziękujemy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.20
  11.01.20

  Dużo zdrowia!!!

 • Anna Smoleńska - awatar

  Anna Smoleńska

  07.01.20
  07.01.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Kasia Kupinska - awatar

  Kasia Kupinska

  02.01.20
  02.01.20

  trzymam kciuki <3

 • Monika Zalewska - awatar

  Monika Zalewska

  01.01.20
  01.01.20

  Trzymam mocno kciuki za powrót do zdrowia

 • Ania Sebastian i Filipek - awatar

  Ania Sebastian i Filipek

  01.01.20
  01.01.20

  Każdego dnia o Was myślimy ❤

13 611 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 306 osób
Bartosz Uścio - awatar

Bartosz Uścio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 306

Kolega - awatar
Kolega
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Elżbieta Makuła - awatar
Elżbieta Makuła
200
wiktoria pogoda - awatar
wiktoria pogoda
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij