Zbiórka Pomoc dla rodziców Alana - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziców Alana

13 611 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 306 osób
Bartosz Uścio - awatar

Bartosz Uścio

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Niestety nieszczęście trafiło do naszego przyjaciela Czarka Dziekońskiego z  którym znamy się od najmłodszych lat oraz razem pracujemy jako żołnierze zawodowi , jego 4letni synek Alan zachorował na białaczkę od kilku tygodni przebywa w szpitalu w Olsztynie gdzie spędzi jeszcze najbliższe pół roku .Aktualnie ma podawaną chemię którą znosi bardzo dzielnie, na szczęście choroba została wykryta w dość wczesnym stadium i lekarze dają 95% szans na 100% wyleczenie naszego wojownika , Czarek wraz z żoną Asią muszą być przy Alanku 24 na dobę co się wiąże również z dużymi kosztami takimi jak np:wynajęcie tam  mieszkania, dojazdy oraz bieżące wydadki które mieli do tej pory czyli  kredyt mieszkaniowy opłaty itp. Zbiórką chcemy odciążyć ich finansowo więc bardzo  prosimy każdego z osobna o wpłaty każda złotówka to pomoc. Pozdrawiam Bartosz Uścio, Dawid Bienasz 

Aktualizacje


 • Bartosz Uścio - awatar

  Bartosz Uścio

  04.01.2020
  04.01.2020

  Cel zbiórki został zmieniony ponieważ myśleliśmy że po jego osiągnięciu zbiórka się zakończy a wiele osób jeszcze pytało czy mogą pomóc rodzinie, po rozwianiu wątpliwości wracamy na stary cel który został błyskawicznie osiągnięty za co serdecznie dziękujemy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.2020
  11.01.2020

  Dużo zdrowia!!!

 • Anna Smoleńska - awatar

  Anna Smoleńska

  07.01.2020
  07.01.2020

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Kasia Kupinska - awatar

  Kasia Kupinska

  02.01.2020
  02.01.2020

  trzymam kciuki <3

 • Monika Zalewska - awatar

  Monika Zalewska

  01.01.2020
  01.01.2020

  Trzymam mocno kciuki za powrót do zdrowia

 • Ania Sebastian i Filipek - awatar

  Ania Sebastian i Filipek

  01.01.2020
  01.01.2020

  Każdego dnia o Was myślimy ❤

13 611 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 306 osób
Bartosz Uścio - awatar

Bartosz Uścio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 306

Kolega - awatar
Kolega
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Elżbieta Makuła - awatar
Elżbieta Makuła
200
wiktoria pogoda - awatar
wiktoria pogoda
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij