Zbiórka Odbudowanie spalonej apteki - zdjęcie główne

Odbudowanie spalonej apteki

9 142 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Śmiechowska - awatar

Krystyna Śmiechowska

Organizator zbiórki

Ktoś zniszczył nasze miejsce pracy, nasz rodzinny biznes, małą aptekę w sercu Jedwabnego.


Nie zważając na obecnych w niej ludzi - podrzucił materiał łatwopalny.


W piątek 2 kwietnia, tuż przed Wielkanocą, ktoś podłożył ogień w aptece, którą prowadzimy. Udało nam się ustalić, że sprawca działał z premedytacją: obserwował budynek i po wyjściu ostatniego z klientów wrzucił do środka materiał łatwopalny.


Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko, trawiąc część mebli, sprzętów i większość naszego zaopatrzenia, czyli leków.

Obecnie budynek nie nadaje się do prowadzenia działalności i wymaga remontu. W miarę naszych możliwości staramy się uporządkować lokal, zniwelować skutki pożaru. Niestety ubezpieczony był sam lokal. Leki, które znajdowały się w aptece nadają się do utylizacji, choć wciąż wymagają spłaty w hurtowniach.


Straciliśmy kilkuletnie oszczędności i jedyne źródło dochodu. Jeśli nie zakupimy leków, nie mamy jak zarabiać. Chcemy sami odbudować biznes, ale bez Waszej pomocy będzie to nierealne. Każda złotówka przyczyni się do tego, że szybciej staniemy na nogi.


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Farmaceuta - awatar

  Farmaceuta

  20.04.21
  20.04.21

  Powodzenia! Na pewno wszystko uda się odbudować!

 • AMMS - awatar

  AMMS

  19.04.21
  19.04.21

  <3

9 142 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Śmiechowska - awatar

Krystyna Śmiechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Irena Cymbalak - awatar
Irena Cymbalak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewcia Eva - awatar
Ewcia Eva
100
Marek - awatar
Marek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maria - awatar
Maria
20
Justyna Łukaszewicz - awatar
Justyna Łukaszewicz
50
Ania Okraska - awatar
Ania Okraska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij