
Cześć, jestem zwyczajnym facetem który ma dość chodzenia po mokradle gminnej drogi.Pieniądze chce przeznaczyć na koszty transportu gruzu,kruszywa itp. ta droga to jedyny dojazd do mojej posesji niestety władze gminy nic nie robią by droga mogła być przejezdna, niebawem wyjeżdżam i chciałbym aby w nagłych wypadkach mogła dojechać straż czy karetka.Inni mieszkańcy również na tym skorzystają ;)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!