Zbiórka Zdobycie tytułu CUKIERNIKA - miniaturka zdjęcia

Zdobycie tytułu CUKIERNIKA

Zbiórka Zdobycie tytułu CUKIERNIKA - zdjęcie główne

Zdobycie tytułu CUKIERNIKA

0 zł z 1 899 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bartosz Ciba - awatar

Bartosz Ciba

Organizator zbiórki

Dzień dobry, cześć wszystkim! :)

Na imię mam Bartosz, w lipcu skończę 21 lat i aktualnie pracuję w pewnej, dobrze znanej ludziom z Warszawy, firmie cukierniczej powstałej równo 150 lat temu, więcej informacji nie zdradzę :))

W zeszłym roku uzyskałem tytuł technika elektronika oraz zdałem maturę, jednak już w połowie mojej nauki w technikum zrozumiałem, że chyba nie tym chciałbym się zajmować w przyszłości a właśnie z racji pracy w cukiernictwie (pracuję w tej branży od 16-tego roku życia) złapałem tzw. zajawkę i zamarzyłem zostać cukiernikiem. Do tego, w tym roku planuję pójść na studia zaoczne na kierunek "Technologia żywności oraz żywienia człowieka" jednocześnie dalej tu pracując. W swojej pracy staram się wykonywać moje obowiązki jak najlepiej potrafię, często słyszę pochwały od współpracowników, staram się wkładać serce w to co robię a jednocześnie chciałbym się dalej rozwijać, poznawać i uczyć się przygotowywać coraz to bardziej zaawansowane specjalności jak np. ciasta drożdżowe, sery, bezy, kremy itp. Dlatego ta zbiórka poświęcona jest kursowi cukierniczemu, dzięki któremu mógłbym dowiedzieć się więcej, zdobyć fach i doświadczenie. I co ważne - mógłbym w przyszłości pracować jako prawdziwy cukiernik a nie jako "osoba z ulicy" która coś tam potrafi. A z racji, że zaczynam odkładać na studia, nie będzie mnie stać na taki kurs. 

Chciałbym aby ludzie w pracy traktowali mnie ciut poważniej i powierzali mi coraz to bardziej odpowiedzialne zadania, żebym mógł przygotowywać własnoręcznie słodkości dla ludzi z całej polski :D 

Bardzo lubię różnorakie wyzwania oraz czasem lubię poeksperymentować, więc zobaczymy co z tej zbiórki wyjdzie - jestem bardzo ciekawy :))

Każdemu wpłacającemu od razu z góry dziękuje! 

P.S. Zdjęcie na miniaturce to mojej własnej roboty domowe makaroniki z ganache czekoladowym ;)

Pozdrawiam!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 899 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bartosz Ciba - awatar

Bartosz Ciba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij