Zbiórka Zdobycie tytułu CUKIERNIKA - zdjęcie główne

Zdobycie tytułu CUKIERNIKA

0 zł  z 1 899 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Ciba - awatar

Bartosz Ciba

Organizator zbiórki

Dzień dobry, cześć wszystkim! :)

Na imię mam Bartosz, w lipcu skończę 21 lat i aktualnie pracuję w pewnej, dobrze znanej ludziom z Warszawy, firmie cukierniczej powstałej równo 150 lat temu, więcej informacji nie zdradzę :))

W zeszłym roku uzyskałem tytuł technika elektronika oraz zdałem maturę, jednak już w połowie mojej nauki w technikum zrozumiałem, że chyba nie tym chciałbym się zajmować w przyszłości a właśnie z racji pracy w cukiernictwie (pracuję w tej branży od 16-tego roku życia) złapałem tzw. zajawkę i zamarzyłem zostać cukiernikiem. Do tego, w tym roku planuję pójść na studia zaoczne na kierunek "Technologia żywności oraz żywienia człowieka" jednocześnie dalej tu pracując. W swojej pracy staram się wykonywać moje obowiązki jak najlepiej potrafię, często słyszę pochwały od współpracowników, staram się wkładać serce w to co robię a jednocześnie chciałbym się dalej rozwijać, poznawać i uczyć się przygotowywać coraz to bardziej zaawansowane specjalności jak np. ciasta drożdżowe, sery, bezy, kremy itp. Dlatego ta zbiórka poświęcona jest kursowi cukierniczemu, dzięki któremu mógłbym dowiedzieć się więcej, zdobyć fach i doświadczenie. I co ważne - mógłbym w przyszłości pracować jako prawdziwy cukiernik a nie jako "osoba z ulicy" która coś tam potrafi. A z racji, że zaczynam odkładać na studia, nie będzie mnie stać na taki kurs. 

Chciałbym aby ludzie w pracy traktowali mnie ciut poważniej i powierzali mi coraz to bardziej odpowiedzialne zadania, żebym mógł przygotowywać własnoręcznie słodkości dla ludzi z całej polski :D 

Bardzo lubię różnorakie wyzwania oraz czasem lubię poeksperymentować, więc zobaczymy co z tej zbiórki wyjdzie - jestem bardzo ciekawy :))

Każdemu wpłacającemu od razu z góry dziękuje! 

P.S. Zdjęcie na miniaturce to mojej własnej roboty domowe makaroniki z ganache czekoladowym ;)

Pozdrawiam!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 899 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Ciba - awatar

Bartosz Ciba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij