Zbiórka Jedzenie, leczenie kotow dzialko - miniaturka zdjęcia

Jedzenie, leczenie kotow dzialko Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Jedzenie, leczenie kotow dzialko - zdjęcie główne

Jedzenie, leczenie kotow dzialko

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexis Alexis - awatar

Alexis Alexis

Organizator zbiórki

Kociaki w ostatnim momencie zostały zabrane z ogródków dzialkowych. Dostawały resztki jedzenia, były pozbawione opieki Weterynaryjnej. CZARNO BIAŁY, NAJMADRZEJSZY I NAJBARDZIEJ LGNACY DO CZŁOWIEKA maluch ma zmiany na rogówce.

 Teraz jest leczony, aby nie doprowadzić do wybuchajacej gałki ocznej. W najlepszym wypadku będzie widział tylko swiatlocienie, dlatego jest potrzebny w ciągu 2 tyg zabieg usunięcia górnej warstwy rogówki, która jest całkowicie zamknięta. Rokowania 50/50 w najlepszym wypadku będzie widział tylko swiatlocienie.  Wg weterynarza niewidzacy juz od ok. 3 tygodni. KOTKÓW JEST 5.Czarno biały jest w najgorszym stanie.Prawie wszystkie są leczone na koci katar. Aktualnie przybywają w domu adopcyjnym gdzie kotów jest dużo, a niestety środki na leczenie maluchów i jedzenie dla nich się skończą.Pomagamy nietylko tym, które są, ale i wszystkim Śląskim kotom, które naprawdę potrzebują i Chcą trafiać do domu adopcyjnego.Bo jak nie my to kto? PRZYDA SIĘ KAŻDY GROSIK:(Wyjaśnię tylko ze dom adopcyjny to osoba która z własnej kieszeni i woli pomaga...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Alexis Alexis - awatar

  Alexis Alexis

  09.10.2018
  09.10.2018

  Zbieramy na operację oczu maluszka:(

  Zdjęcie aktualizacji 20 586

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexis Alexis - awatar

Alexis Alexis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij