
Witajcie.
Mam na imię Paweł.
Chciałem zabrać dzieciaczki do Zoo w Krakowie lecz brakuje nam funduszy.
Dokładnie brakuje 1499zł na opłacenie pociągu dla wszystkich.
Resztę pieniędzy zbieramy sami.
Dzieciakom bardzo zależy aby zobaczyć Krakowskie Zoo, dużo razy spotkałem się z zapytaniami ,, Proszę Pana, a kiedy pojedziemy do słonia?"
Chciałbym im odpowiedzieć lecz nie mogę kłamać, gdyż sam nie wiem.
Stąd do was prośba, wiem, że na was można liczyć.
Chciałbym w końcu zabrać dzieci do ich upragnionego słonia, dało by to im dużo radości.
A jak sami wiecie dzieciństwo to najpiękniejszy okres naszego życia.
Dajmy im radość i uśmiech na cały dzień.
Pomagam i Wy też pomóżcie!
Dobro wraca w podwójnej sile.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!