Zbiórka Proszę pomożcie w leczeniu raka - miniaturka zdjęcia

Proszę pomożcie w leczeniu raka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę pomożcie w leczeniu raka - zdjęcie główne

Proszę pomożcie w leczeniu raka

3 066 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiolka Wojtczak - awatar

Wiolka Wojtczak

Organizator zbiórki

Witam . Mamy synka Fabianka ktory ma (3 miesiące),oraz Partner ma jeszcze dwóch synów Eryka(17l.) i Pawła(10l.) .Proszę was o pomoc w leczeniu na raka dróg żółciowych wewnątrzwatrobowy mojego Partnera(39l.) u którego zdiagnozowano raka we wrześniu 2018r :(. Kiedy u niego zdiagnozowano raka ja byłam już  w ciąży, dużo przeszliśmy, ciągłe wzywanie karetek,krwotoki partnera i zapychania się żółci ponieważ jest odprowadzony dren do spływu żółci . Mój Ginekolog wraz z innymi lekarzami stwierdzili że naprawdę cud że zdrowo urodziłam  maluszka jednocześnie żyjąc w strachu o tatę mojego synka :(.Partner gdy miał diagnozę raka dróg żółciowych wewnątrzwatrobowy (cholangiocarcinoma) lekarze na Banaha nie dali nadzieji wręcz mi ją odebrali. Przystąpiliśmy we Wrocławiu do termoablacji guza który znajdował się wnęce watroby oraz echolaserem usunięto nacieki na węzły chłonne i w tym czasie został wprowadzony dren do spływu żółci który partner ma do dzisiaj do tego ma mieć robione protezowanie dróg żółciowych co 3-4miesiace wymienne w szpitalu wojskowym we Wrocławiu . Co 3 miesiace miał partner zalecane wykonywanie badania Tomografu komputerowego. Było  w grudniu dobrze a teraz w marcu 2019r jest ponownie zmiana ogniskowa złośliwa na watrobie. Prócz tego partner przyjmuje dużo leków które wogole nie sa refundowane m.in na watrobe heppa-merz,cholestil,urosofalk na spływ żółci i wiele innych. Koszty miesieczne leków to ok 1400zł. Plus wyjazdy do Wrocławia  z domu z ciechanowa gdzie mieszkamy to ok. 400km w jedną stronę i partner jezdzi wraz ze swoim tatą bo sam nie jest w stanie  nawet 2-3razy w miesiącu kiedy partner kładzie się do kliniki u swojego lekarza partner tacie  musi zamawiać hotel , cały  koszt jednorazowego wyjazdu wraz z powrotem wynosi ich koło  1200-1300zł .  Dodatkowo przez ImmunoMedica w Warszawie za posrednictwem dr.Szalusia mamy otrzymywać wlewy Salinomycyna która ma partner otrzymywac 1 wlew  co 2 tygodnie i trwają po 3 godziny koszt 2 tygodniowych wlewów liczą nam na wagę jego ok. 1050zł,a takze przez fundację  GoodLife w Warszawie partner od marca dostaję z przesyłką do domu Selol (selen+4) w walce z rakiem , co miesiąc do fundacji 250zł musi być wpłacana by otrzymywać  Selol ,niestety nam brakuje środków byśmy mogli sami je pokryć .... brakuje nam już pieniążków a chce bardzo walczyć o niego bardzo kochamy go z synkiem i niechcemy go stracić  . Pomóżcie nam bardzo was błagam każdy dzień  się liczy ,jeśli już nie dla Rogera ani dla mnie to proszę  was z całego serca pomóżcie dla Fabianka  i Eryka :( Żeby ich tatuś  mógł  walczyć z tą chorobą  :( Maluszek nasz nie rozumie co sie dzieje, jest taki malutki i potrzebuje nie tylko mnie ale i taty przez cale zycie . Wierze jest sporo osobek z ogromnym sercem i nie przejda obojetnie za co juz z gory chce podziekowac wszystkim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiolka Wojtczak - awatar

  Wiolka Wojtczak

  04.08.2020
  04.08.2020

  Nasz Wojownik Dziś o 3:55 cierpiąc odszedł w spokoju do Aniołów 😭🖤🖤🖤🖤

  Zdjęcie aktualizacji 53 416

3 066 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiolka Wojtczak - awatar

Wiolka Wojtczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Beata Kołakowska - awatar
Beata Kołakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paweł Woler - awatar
Paweł Woler
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anita - awatar
Anita
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij