Nazywa się Agor mam ok 7 miesięcy. Złamał sobie lewą nogę i nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy zeby pokryć leczenie. Każdy grosz się liczy z góry dziękuję.
0 zł
z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.