Zbiórka Sonia - potrzebny zabieg TTA RAP - zdjęcie główne

Sonia - potrzebny zabieg TTA RAP

1 670 zł  z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sonia beagielka - zerwane więzadło  -Zabieg TTA RAPID- --aby nic nie bolało.

Mówi się że nic  2 razy się nie zdarza – a jednak  ...Sonia nasza była podopieczna ma zerwane więzadło w drugiej łapce. Pierwsza operacja miała miejsce 8.04.2020 r. – był to stary uraz, nie leczony z którym przyjechała do nas.

To jej historia:

W lutym 2020 Sonia zostaje  zabrana przez nas  z miejsca w którym nie była leczona, nie wykonywano szczepień ochronnych, nie dbano o nią, nie kochano ,bo jak inaczej można wytłumaczyć częste przebywanie Soni  w domu przez  wiele godzin w samotności ,zamknięciu ,w ciemnościach po zmroku. Żadna istota na taką obojętność i  takie okrucieństwo  nie zasługuje, bo dla nas jest to okrucieństwo.

Na nasz apel o dom tymczasowy dzwoni do nas Pani Dagmara –Sonia jedzie do niej i jej beagla rezydenta Sergiusza.

Po przyjeździe  okazało się ,że dziewczynka jest bardzo zaniedbana- miała nadwagę ,chore uszy-bakteria gronkowca ,w bardzo złym stanie zęby ,brak książeczki zdrowia ,szczepień. Zauważono że ma problemy z tylnymi łapkami .

Wtedy zostało zrobione RTG i odbyła się konsultacja odnośnie problemów z tylną łapką. Diagnoza zerwane więzadło krzyżowe -był to  stary uraz, nie leczony przez poprzednich właścicieli. Aby umożliwić jej powrót do sprawności potrzebny był  zabieg TTA Rapid. Koszt jego wykonania wyniósł 2930 zł.  Została założona zbiórka i dzięki ludziom o wielkich sercach, udało się uzbierać prawie cała potrzebną kwotę.

Jutro będzie rok od tamtej operacji . Po niej dziewczynka szybko wracała do sprawności.

Październik 2020 r. - Pani Dagmara przekazuje nam najwspanialsza z wiadomości  -Sonia zostaje u niej na zawsze. Radość nasza jest ogromna ,bo Sonia ma najwspanialszy dom na świecie. 

Końcem marca tego roku –dostajemy telefon od Dagmary, z informacją że Sonia utyka na łapkę. 

Sonia jedzie na konsultacje, do lekarza który w ubiegłym roku operował zerwane więzadło . Wykonane zostało RTG -jest przesunięta kość w stawie kolanowym- kość jest przesunięta za bardzo do środka. Przed wykonanie zdjęcia łapka została również zbadana manualnie.

NIESTETY potwierdza  to czego się obawialiśmy-zerwane więzadło  w drugiej łapce. 

Możemy się zastanawiać dlaczego... Dlaczego los jest taki okrutny ....

Jesteśmy w stałym kontakcie z jej opiekunką –od poprzedniego tygodnia ,gdy zostało wykonane przeswietlenie. Sonia gorzej chodzi ,bardziej kuleje niż tydzień temu ,musi ją coraz bardziej boleć.

Nie odmówimy pomocy Soni oraz jej opiekunce ,nie zostawiamy naszych byłych podopiecznych bez pomocy

Jednak koszty zabiegu są bardzo bardzo duże -2700 zł 

Ten zabieg TTA Rapid to jedna z najskuteczniejszych technik leczenia uszkodzenia więzadeł krzyżowych. Pozwala on powrócić zwierzęciu do sprawności . Krótki czas wykonania zabiegu ,ograniczenie ingerencji i obciążenia zwierzęcia sprawia, że szybko wraca ono do sprawności.

Wiemy że ten zabieg musi być przeprowadzony ,aby Sonie nic nie bolało i mogła się cieszyć psim życiem u boku swojej opiekunki, oraz z bratem beaglem Sergiuszem.

Mamy wstępnie zarezerwowany termin zabiegu na 16 kwietnia 

Dziewczynka w swoim życiu tyle przeszła ,ma teraz kochającą rodzinę. Nie możemy jej zawieść.

Prosimy o pomoc Państwa w uzbieraniu potrzebnej kwoty, udało się raz. Wierzymy, że uda się ponownie i Sonia wróci do pełnej sprawności .

Zakładamy tę zbiórkę, bardzo Państwa prosząc o wsparcie, chodź najmniejszą kwotą- bo  nawet najmniejsza wpłacona kwota przybliża Sonię do powrotu do sprawności i życia bez bólu.

Dziękujemy całym sercem za każdą wpłatę.

Jeżeli z jakiś względów nie możecie Państwo  wspomóc zbiórki, prosimy o udostępnienie jej.

Wolontariusze Sos Beagle

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SOS Beagle - awatar

  SOS Beagle

  17.04.2021
  17.04.2021

  Sonia po zabiegu wróciła do domu 💗💗Teraz sobie śpi. Przesyłamy miliony przytulasów i całusów. Soniu 2 zerwane więzadła to od 2 za dużo 😔Kochana dziewczynko wracaj do sił i sprawności i dość już jakichkolwiek niedobrych wiadomości. Jeszcze raz wszystkim bardzo bardzo dziękujemy za trzymanie kciuków i wpłaty dla Soni💓💓( 2140,00 zł- zbiórka plus wpłaty na konto)

  Zdjęcie aktualizacji 66 962

1 670 zł  z 2 700 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Aleksandra ZOPORA - awatar
Aleksandra ZOPORA
50
Magdalena Budrowska - awatar
Magdalena Budrowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AriBigiel - awatar
AriBigiel
100
nnnn - awatar
nnnn
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij