Doposażenie oddziału hospicjum.

14 959 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa pomaga od 1990 roku. Nasza placówka mieści się w Warszawie przy ul. Pileckiego 105. 

Pomagamy pacjentom, którzy potrzebują całodobowej opieki, realizując pomoc w ramach hospicjum stacjonarnego, domowego oraz poradni medycyny paliatywnej. Prowadzimy nawiększy oddział medycyny paliatywnej (w ramach hospicjum stacjonarnego) w Warszawie, który liczy 36 łóżek. 

Realizowana opieka jest bezpłatna. Posiadamy kontrakt z NFZ, który nie pokrywa wszystkich ponoszonych przez nas kosztów. Musimy zatem poszukiwać wsparcia wśród darczyńców indywidualnych i biznesu.

Naszą misją jest otaczanie najlepszej jakości opieką każdego pacjenta u kresu choroby onkologicznej. Tworzymy hospicjum, które staje się domem, a tym samym ciepłym, przyjaznym i bezpiecznym miejscem. 
Zależy nam na tym, aby pacjenci otrzymywali pomoc, na jaką zasługują. Każdy z nas zasługuje na obecność drugiego człowieka, bezpieczną codzienność, życie bez bólu, poszanowanie godności i potrzeb.

Staramy się nie tylko utrzymywać, ale też podnosić standard naszej opieki. Regularnie dbamy o zaopatrzenie naszego hospicjum m.in. w:
- sprzęt medyczny i pomocnicy, 

- artykułu pielęgnacyjne i higieniczne, 

- pościel, koce, prześcieradła, ręczniki, bawełniane t-shirty,

- opatrunki medyczne i środki ochrony osobistej,

- dodatkowe, uzupełniające produkty spożywcze,

- doposażenie oddziału w udogodnienia zapewniające bezpieczną i komfortową codzienność np.: blaty nałóżkowe, dodatkowe oświetlenie przy łóżku itp.

- wyposażenie patio w meble ogrodowe umożliwiające odwiedzającym (rodzinom, przyjaciołom) komfortowe towarzyszenie bliskim podczas chwil relaksu i ukojenia w naszym ogrodzie.

Wszystko, co wymieniliśmy wymaga nakładów finansowych, dlatego ogłosiliśmy zbiórkę, której celem jest doposażenie naszego hospicjum stacjonarnego w niezbędny pacjentom sprzet.

Prosimy o wsparcie! Nie ma minimalnej kwoty wpłaty. Każdy gest jest bezcenny!

Oznacz swój gest #wspieramFHO i zmotywuj innych do pomocy hospicjum.

Akcję można wspierać także lokalnie do 17 czerwca 2023 r. podczas opłacania zakupów w Auchan Ursynów przy ul. Puławskiej 427! 

Zapraszamy na naszą stronę internetową: fho.org.pl oraz Facebooka: www.facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne 

 

14 959 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Logo Auchan
Klienci Auchan
13 719
Wirginia - awatar
Wirginia
100
Agnieszka Golebiowska - awatar
Agnieszka Golebiowska
20
Kamil - awatar
Kamil
20
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darek Strojewski - awatar
Darek Strojewski
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij