Zbiórka Ratujemy Bambusia ! - zdjęcie główne

Ratujemy Bambusia !

30 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Piekarska - awatar

Agnieszka Piekarska

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką Stowarzyszenia "Pomagajmy Zwierzętom"w Opocznie.Od lat pomagamy bezdomnym,chorym,skrzywdzonym zwierzętom.Nasze składki jako wolontariuszy niestety nie wystarczają nam na pokrycie kosztów jakie ponosimy jako wolontariusze( szczepienia,czipowanie,leczenie,wyjazdy na interwencje).Jest nas tylko garstka,często musimy robić składki z własnych kieszeni bo nie zostawiamy w potrzebie żadnego stworzenia bez względu na to czy jest on z naszej gminy czy nie,nie ma to dla nas żadnego znaczenia.Schronisko w Różannej gdzie jesteśmy wolontariuszami zapewnia podstawową opiekę weterynaryjną w innym przypadku lub gdy zwierzak  potrzebuje szerszej diagnostyki lub leczenia,koszty pokrywamy sami .Dlatego musimy często prosić o pomoc ludzi dobrego serca.Bambuś to pies ,który przybłąkał się kilka lat temu na posesję starszego pana,uprosiliśmy żeby go przygarnął ,obiecaliśmy pomoc w razie potrzeby.Ponad miesiąc temu psiak zachorował ,ledwo chodził,nie dawał się dotknąć.Nie pił i nie jadł był apatyczny.Wykonaliśmy mnóstwo badań,okazało się że ma boleriozę.Psiak ma się już lepiej,ale my zostaliśmy z długiem za leczenie.Prosimy pomóżcie. Agnieszka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Piekarska - awatar

Agnieszka Piekarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marty - awatar
Marty
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij