Zbiórka Fidel- umierał na ulicy - zdjęcie główne

Fidel- umierał na ulicy

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

 Fidel. Kolejny kot, któremu nie udało się pomóc, ratunek przyszedł za późno, ale koszty pozostały do uregulowania po jego odejściu za TM :(

A oto jego historia:

Tego smutnego, bardzo chorego kocura spotkała na swojej drodze wolontariuszka. Postanowiła mu pomóc.

Kot skrajnie wychudzony, brudny, śmierdzący, z pchłami, wszołami, strasznym katarem został przewieziony do lecznicy weterynaryjnej. Stwierdzono: anemię, wyniszczenie, ropne zapalenie jamy ustnej, katar, nadżerki w jamie ustnej oraz zapalenie płuc…

Kot ma zmienny apetyt ale coś je – ma spore trudności z pobieraniem pokarmu przez bolesne nadżerki, ropień w pysku, a także obfitą, ropną wydzielinę, która zalepia mu nosek…wyrudziała sierść zdradza, że choroba męczy go już dłuższy czas. Bez naszej pomocy – zginąłby… dlatego staraliśmy się zapewnić mu jak najlepszą opiekę. To jednak duże koszty.

Fidel po kilku dniach ratowania odszedł sam, zasnął i już się nie obudził.

Zostały mu wykonane badania krwi, testy, wdrożono leczenie, kroplówki i całodobową opiekę, jednak jego organizm się poddał :(

Dlaczego nikt kota wcześniej nam nie zgłosił, czemu wciąż tyle ludzi przechodzi obojętnie wobec umierających zwierząt :(

Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty na uregulowania kosztów u weterynarzy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij