Zbiórka Figo zbiera na puchy - zdjęcie główne

Figo zbiera na puchy

1 171 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

07.2019

Figo to około siedmioletni amstaff zamieszkujący kolejny rok jeden z boksów schroniska Sopotkowo.

W ostatnim czasie bardzo mocno schudł i mimo dużego apetytu nie udawało się z sukcesem podnieśc mu wagi. Do tego dochodziło coraz gorsze samopoczucie oraz stany lękowe.

Diagnoza wskazała zapalenie trzustki oraz niedobory hormonu tarczycy

W pierwszym etapie leczenia udało się poprawić poziom lipazy, teraz rozpoczynamy suplementację hormonu tarczycy oraz zgodnie z zaleceniami przestawiamy Figo na nieco bardziej kaloryczną, ale nadal lekkostrawną karmę Hill's - suchą Prescription Diet Digestive Care i/d oraz mokrą Science Plan Mature Adult 7+.

I tutaj prosimy w imieniu Figo o wsparcie - chcemy zakupić zapas odpowiedniej karmy mokrej i suchej na najbliższe kilka miesięcy. Schronisko oczywiście z własnych zasobów zakupi także karmę, ale żeby zabezpieczyć Figo na czas kuracji w najbliższych miesiącach potrzebujemy przynajmniej dwa 12kg worki karmy suchej oraz 60 puszek karmy mokrej.

Z góry dziękujemy za każde, choćby najdrobniejsze wsparcie Figo w jego drodze do zdrowia <3

Po docelowym zakupie karmy oczywiście dodamy zdjęcie z zakupionymi zapasami :)

10.2019

Figuś jeszcze dziękuje wszystkim za wsparcie w lipcu i po cichutku liczy że pomożecie raz jeszcze :) 

Tym razem mamy już zapasy karmy suchej (dziękujemy darczyńcom!) i chcemy zakupić same puszki - stąd nowy pułap w starej zbiórce - zbieramy dodatkową kwotę 300 PLN (resztę dołoży schronisko) na 60 puszek Hill's Canine Mature Adult 7+ - czyli zapas na kolejne dwa miesiące :) 

Dziękujemy w imieniu Figusia za każdą wpłatę! ♥ 

Kawaler przybrał kolejne 2 kilo i waży już 23.5 kilograma - a więc po chudym pierwszym półroczu powoli wracamy do normalnej wagi ♥ 

Na zdjęciu Figuś po dzisiejszym "meczu koszykówki" na schroniskowym wybiegu :)


Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot

  08.10.2019
  08.10.2019

  Zobaczcie jak Figo pięknie prezentuje się po ponad dwóch miesiącach kuracji! Nie ma śladu po wystających żebrach, nastąpił przyrost mięśni, a metabolizm jak i samopoczucie znacząco się poprawiły <3

  To także dzięki waszemu wsparciu udało nam się "doprowadzić chłopaka "do porządku" <3

  Teraz podtrzymujemy dietę i narazie zgodnie z zaleceniami - nie zmieniamy karmy.

  Dzięki dobrym duszyczkom Figo ma narazie zapas zaleconej karmy suchej Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care - dziękujemy za wsparcie chłopaka!

  A dzięki waszemu wsparciu na zbiórce udało się już zamówić kolejne puszki na najbliższy miesiąc, mamy nadzieję że w międzyczasie zbierzemy resztę kwoty i dokupimy wspólnie kolejne 30 :) Dziękujemy za każdą złotówkę!

  Zdjęcie aktualizacji 38 217

Komentarze


 • Adrianna - awatar

  Adrianna

  09.10.2019
  09.10.2019

  Figo, cudowny pies, pełen szczenięcej radości i wiary w człowieka.

 • Patryk - awatar

  Patryk

  20.07.2019
  20.07.2019

  Za madke polke

 • erykart - awatar

  erykart

  18.07.2019
  18.07.2019

  Niech moc będzie z tobą.

1 171 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Łukasz Jankowski - awatar
Łukasz Jankowski
10
Joanna Zielińska - awatar
Joanna Zielińska
70
Marlena Glinkowska - awatar
Marlena Glinkowska
200
Adrianna - awatar
Adrianna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Hemmerling - awatar
Marcin Hemmerling
50
Tomasz Arczyński - awatar
Tomasz Arczyński
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij