Zbiórka Figo zbiera na puchy - zdjęcie główne

Figo zbiera na puchy

1 171 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

07.2019

Figo to około siedmioletni amstaff zamieszkujący kolejny rok jeden z boksów schroniska Sopotkowo.

W ostatnim czasie bardzo mocno schudł i mimo dużego apetytu nie udawało się z sukcesem podnieśc mu wagi. Do tego dochodziło coraz gorsze samopoczucie oraz stany lękowe.

Diagnoza wskazała zapalenie trzustki oraz niedobory hormonu tarczycy

W pierwszym etapie leczenia udało się poprawić poziom lipazy, teraz rozpoczynamy suplementację hormonu tarczycy oraz zgodnie z zaleceniami przestawiamy Figo na nieco bardziej kaloryczną, ale nadal lekkostrawną karmę Hill's - suchą Prescription Diet Digestive Care i/d oraz mokrą Science Plan Mature Adult 7+.

I tutaj prosimy w imieniu Figo o wsparcie - chcemy zakupić zapas odpowiedniej karmy mokrej i suchej na najbliższe kilka miesięcy. Schronisko oczywiście z własnych zasobów zakupi także karmę, ale żeby zabezpieczyć Figo na czas kuracji w najbliższych miesiącach potrzebujemy przynajmniej dwa 12kg worki karmy suchej oraz 60 puszek karmy mokrej.

Z góry dziękujemy za każde, choćby najdrobniejsze wsparcie Figo w jego drodze do zdrowia <3

Po docelowym zakupie karmy oczywiście dodamy zdjęcie z zakupionymi zapasami :)

10.2019

Figuś jeszcze dziękuje wszystkim za wsparcie w lipcu i po cichutku liczy że pomożecie raz jeszcze :) 

Tym razem mamy już zapasy karmy suchej (dziękujemy darczyńcom!) i chcemy zakupić same puszki - stąd nowy pułap w starej zbiórce - zbieramy dodatkową kwotę 300 PLN (resztę dołoży schronisko) na 60 puszek Hill's Canine Mature Adult 7+ - czyli zapas na kolejne dwa miesiące :) 

Dziękujemy w imieniu Figusia za każdą wpłatę! ♥ 

Kawaler przybrał kolejne 2 kilo i waży już 23.5 kilograma - a więc po chudym pierwszym półroczu powoli wracamy do normalnej wagi ♥ 

Na zdjęciu Figuś po dzisiejszym "meczu koszykówki" na schroniskowym wybiegu :)


Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot

  08.10.19
  08.10.19

  Zobaczcie jak Figo pięknie prezentuje się po ponad dwóch miesiącach kuracji! Nie ma śladu po wystających żebrach, nastąpił przyrost mięśni, a metabolizm jak i samopoczucie znacząco się poprawiły <3 To także dzięki waszemu wsparciu udało nam się "doprowadzić chłopaka "do porządku" <3 Teraz podtrzymujemy dietę i narazie zgodnie z zaleceniami - nie zmieniamy karmy. Dzięki dobrym duszyczkom Figo ma narazie zapas zaleconej karmy suchej Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care - dziękujemy za wsparcie chłopaka! A dzięki waszemu wsparciu na zbiórce udało się już zamówić kolejne puszki na najbliższy miesiąc, mamy nadzieję że w międzyczasie zbierzemy resztę kwoty i dokupimy wspólnie kolejne 30 :) Dziękujemy za każdą złotówkę!

  Zdjęcie aktualizacji 38 217

Komentarze


 • Adrianna - awatar

  Adrianna

  09.10.19
  09.10.19

  Figo, cudowny pies, pełen szczenięcej radości i wiary w człowieka.

 • Patryk - awatar

  Patryk

  20.07.19
  20.07.19

  Za madke polke

 • erykart - awatar

  erykart

  18.07.19
  18.07.19

  Niech moc będzie z tobą.

1 171 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Łukasz Jankowski - awatar
Łukasz Jankowski
10
Joanna Zielińska - awatar
Joanna Zielińska
70
Marlena Glinkowska - awatar
Marlena Glinkowska
200
Adrianna - awatar
Adrianna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Hemmerling - awatar
Marcin Hemmerling
50
Tomasz Arczyński - awatar
Tomasz Arczyński
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij