Zbiórka Na leczenie. Wersja PL, ANG - miniaturka zdjęcia

Na leczenie. Wersja PL, ANG

Zbiórka Na leczenie. Wersja PL, ANG - zdjęcie główne

Na leczenie. Wersja PL, ANG

771 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Rywka Steliga - awatar

Emilia Rywka Steliga

Organizator zbiórki

  WERSION PL and ANG                                                                      Cześć wszystkim. Jestem Daniela urodziłam się z wadą serca pod postacią HIPOPLAZJI LEWEJ KOMORY SERCA. w skrócie mówiąc ( HLHS ).  Urodziłam się 20.01.2004 w Łodzi ze względu na swoją wadę.  Jestem już po 3 etapach operacyjnych na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym, oraz po zamknięciu fenestracji.  W między czasie przeszłam kilka cewnikowań interwencyjnych serduszka. Podczas cewnikowań zostały założone 3 implanty. Mimo swojej wady serca choruje na astmę oskrzelową i padaczkę która w 2013 roku dała o sobie znać. Po za tym mam nie drożne żyły biodrowe i szyjna prawą gdzie zrobiło mi się krążenie uboczne. Niedawno dowiedziałam się że mam zwężone lewe oskrzele na samej górze co sprawia mi dużą trudność. Mama z tego powodu zabrała mnie do Rabki do Pana doktora Pogorzelskiego specjalisty w dziedzinie mukowiscydozy i choroby płuc. Miałam tam wykonane różne badania które potwierdziły moje chore oskrzele. Po omówieniu moich badań z doktorem okazało się że nic nie można z tym zrobić ponieważ tak się już urodziłam. Po scyntygrafii okazało się że moje płucko lewe jest również nie bardzo sprawne. Sprawia mi to trudność w życiu codziennym gdyż jestem słabiej wydolna oddechowo. Chodzę na rehabilitację i dodatkowo w domu się rehabilituję.  Mam problemy z widzeniem a mianowicie mam nadzwroczność , zespół DVD i jestem po korekcie zeza. Pod koniec 2013 roku wpadłam w niewielką depresję spowodowaną moim stanem zdrowie. Moja kochana mama wraz z Panią psycholog pomogła mi wyjść z tego stanu. Teraz czekają mnie rehabilitację oddechowe i różne ćwiczenia żeby pomóc mojemu oskrzelu i płucku. Bardzo bym chciała pomóc mamie w zebraniu pieniędzy na moją rehabilitację i turnus na którym jeszcze nie byłam a bardzo chciała bym pojechać choć raz. Turnus jest organizowany przez lekarzy z Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki w którym leczę się od samych narodzin. W imieniu Moich Rodziców bardzo proszę o pomoc i okazanie SERDUSZKA. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację i upragniony turnus. W imieniu moim i rodziców bardzo dziękuję za poświęcony czas i okazane serce.


Hello everyone  ! My name is Daniela and I was born with a heart defect in the form of hypoplastic left heart syndrome (HLHS). I was born on 20th January, 2004 in Łódz , Poland. I have already undergone  3 open heart surgeries with cardiopulmmonary bypass ,as fenestration  closure. In the meantime , I have also undergone several cardiac catheterizations. During those surgical procedures 3 implants have been placed into my body. What is more, suffer from bronchial asthma and epilepsy which occurred in my life in 2013. Furthermore, my iliac veins and a right jugular vein are blocked; the latter case caused compensatory circulation. I have recently found out that my left bronchus is narrowed, what causes a difficulty with breathing. For this reason, my mum took me to Rabka to see Dr Pogorzelski- a specjalist in the area of cystic fibrosis and lung diseases. He conducted various medical examinations which confirmed the disease of my bronchus.After discussing the findings with the doctor, I found outthat nothing can be done. Scintigraphy demonstrated that my left lung is also not efficient enough. It makes my daily life difficult, because my breathing capacity is very weak. I attend rehabilitation and, what is more, I am also rehabilitated at home. I have vision problems, i.e. long-sightedness, dissociated vertical deviation (DVD) and, what is more, I had crossed eyes which have already been corrected. At the end of 2013, I fell into a slight depression caused by my health state. Luckily, my mum along with a psychologist helped me to come out of that state. Now, I await breathing rehabilitations and various exercises to help my bronchus and lung. I would like to help my mum with raising money for my rehabilitation and the first in my life rehabilitation holiday, where I would love to go. The rehabilitation holiday is organized by doctors from Łódz and takes place in Polish Mothers Memorial Hospital Research Institute, where I have been treated since my birthday. On behalf of my parents, I ask for help and having a heart. We are going to spend the raised money on my rehabilitation and the desired rehabilitation holiday. On behalf of myself and my parents, I would like to really thank you for your time and help.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Darczyńca💞💞 - awatar

    Darczyńca💞💞

    07.04.18
    07.04.18

    Wpłacajcie chociaz po kilka zlotych. Kazda zlotowka pomoze tej dziewczynce.

771 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Rywka Steliga - awatar

Emilia Rywka Steliga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Malgorzata Mieszczak - awatar
Malgorzata Mieszczak
20
Darczyńca - awatar
Darczyńca
500
Darczyńca💞💞 - awatar
Darczyńca💞💞
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jaroslaw Cwikla - awatar
Jaroslaw Cwikla
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij