Zbiórka Na leczenie. Wersja PL, ANG - zdjęcie główne

Na leczenie. Wersja PL, ANG

791 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Emilia Rywka Steliga - awatar

Emilia Rywka Steliga

Organizator zbiórki

  WERSION PL and ANG                                                                      Cześć wszystkim. Jestem Daniela urodziłam się z wadą serca pod postacią HIPOPLAZJI LEWEJ KOMORY SERCA. w skrócie mówiąc ( HLHS ).  Urodziłam się 20.01.2004 w Łodzi ze względu na swoją wadę.  Jestem już po 3 etapach operacyjnych na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym, oraz po zamknięciu fenestracji.  W między czasie przeszłam kilka cewnikowań interwencyjnych serduszka. Podczas cewnikowań zostały założone 3 implanty. Mimo swojej wady serca choruje na astmę oskrzelową i padaczkę która w 2013 roku dała o sobie znać. Po za tym mam nie drożne żyły biodrowe i szyjna prawą gdzie zrobiło mi się krążenie uboczne. Niedawno dowiedziałam się że mam zwężone lewe oskrzele na samej górze co sprawia mi dużą trudność. Mama z tego powodu zabrała mnie do Rabki do Pana doktora Pogorzelskiego specjalisty w dziedzinie mukowiscydozy i choroby płuc. Miałam tam wykonane różne badania które potwierdziły moje chore oskrzele. Po omówieniu moich badań z doktorem okazało się że nic nie można z tym zrobić ponieważ tak się już urodziłam. Po scyntygrafii okazało się że moje płucko lewe jest również nie bardzo sprawne. Sprawia mi to trudność w życiu codziennym gdyż jestem słabiej wydolna oddechowo. Chodzę na rehabilitację i dodatkowo w domu się rehabilituję.  Mam problemy z widzeniem a mianowicie mam nadzwroczność , zespół DVD i jestem po korekcie zeza. Pod koniec 2013 roku wpadłam w niewielką depresję spowodowaną moim stanem zdrowie. Moja kochana mama wraz z Panią psycholog pomogła mi wyjść z tego stanu. Teraz czekają mnie rehabilitację oddechowe i różne ćwiczenia żeby pomóc mojemu oskrzelu i płucku. Bardzo bym chciała pomóc mamie w zebraniu pieniędzy na moją rehabilitację i turnus na którym jeszcze nie byłam a bardzo chciała bym pojechać choć raz. Turnus jest organizowany przez lekarzy z Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki w którym leczę się od samych narodzin. W imieniu Moich Rodziców bardzo proszę o pomoc i okazanie SERDUSZKA. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację i upragniony turnus. W imieniu moim i rodziców bardzo dziękuję za poświęcony czas i okazane serce.


Hello everyone  ! My name is Daniela and I was born with a heart defect in the form of hypoplastic left heart syndrome (HLHS). I was born on 20th January, 2004 in Łódz , Poland. I have already undergone  3 open heart surgeries with cardiopulmmonary bypass ,as fenestration  closure. In the meantime , I have also undergone several cardiac catheterizations. During those surgical procedures 3 implants have been placed into my body. What is more, suffer from bronchial asthma and epilepsy which occurred in my life in 2013. Furthermore, my iliac veins and a right jugular vein are blocked; the latter case caused compensatory circulation. I have recently found out that my left bronchus is narrowed, what causes a difficulty with breathing. For this reason, my mum took me to Rabka to see Dr Pogorzelski- a specjalist in the area of cystic fibrosis and lung diseases. He conducted various medical examinations which confirmed the disease of my bronchus.After discussing the findings with the doctor, I found outthat nothing can be done. Scintigraphy demonstrated that my left lung is also not efficient enough. It makes my daily life difficult, because my breathing capacity is very weak. I attend rehabilitation and, what is more, I am also rehabilitated at home. I have vision problems, i.e. long-sightedness, dissociated vertical deviation (DVD) and, what is more, I had crossed eyes which have already been corrected. At the end of 2013, I fell into a slight depression caused by my health state. Luckily, my mum along with a psychologist helped me to come out of that state. Now, I await breathing rehabilitations and various exercises to help my bronchus and lung. I would like to help my mum with raising money for my rehabilitation and the first in my life rehabilitation holiday, where I would love to go. The rehabilitation holiday is organized by doctors from Łódz and takes place in Polish Mothers Memorial Hospital Research Institute, where I have been treated since my birthday. On behalf of my parents, I ask for help and having a heart. We are going to spend the raised money on my rehabilitation and the desired rehabilitation holiday. On behalf of myself and my parents, I would like to really thank you for your time and help.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Darczyńca💞💞 - awatar

    Darczyńca💞💞

    07.04.2018
    07.04.2018

    Wpłacajcie chociaz po kilka zlotych. Kazda zlotowka pomoze tej dziewczynce.

791 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Emilia Rywka Steliga - awatar

Emilia Rywka Steliga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Robert Nowakowski - awatar
Robert Nowakowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Malgorzata Mieszczak - awatar
Malgorzata Mieszczak
20
Darczyńca - awatar
Darczyńca
500
Darczyńca💞💞 - awatar
Darczyńca💞💞
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jaroslaw Cwikla - awatar
Jaroslaw Cwikla
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij