Zbiórka Fileciny dla Ukrainy - zdjęcie główne

Fileciny dla Ukrainy

4 478 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mary Szatkowska - awatar

Mary Szatkowska

Organizator zbiórki

No siema z tej strony Filet!!!!!11

Słuchajcie, jest sprawa. Wczoraj miałem urodziny, a że żyję jak pączek w maśle i generalnie mam zero potrzeb, to zamiast prezentów, możecie wpłacić tszy zuote na moja zbiórkę, a ja pojadę ze Starymi do zoologicznego i nakupuję dobrej jakości szamy dla ukraińskich zwierzaków, albo zamówię na allegrze w końcu ma się ten abonament smart!!!!1

Moja Stara była wczoraj na Dworcu Centralnym w Warszawie i jest w kontakcie z koordynatorkami do spraw zwierzęcych. Potrzeby z godziny na godzinę się zmieniają, ale jakościowe saszetki, czy smycze/szelki zawsze się przydadzą. 

W związku z tym, jeśli zechcecie wpłacić tu symboliczne 5 ziko to będę zobowiązany i oczywiście pokażę Wam na co to poszło.

DZIĘKUJĘ CAŁUJĘ

WASZ FILET

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  15.03.2022
  15.03.2022

  Aby brzuszki były zawsze pełne ❤️❤️

 • Marysia - awatar

  Marysia

  14.03.2022
  14.03.2022

  Sto lat dla Fileta!!!!💛 i ukrainskich pieskow tez!

4 478 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mary Szatkowska - awatar

Mary Szatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 124

Julianna Ligęza - awatar
Julianna Ligęza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Julek - awatar
Julek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata - awatar
Renata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janina Terpiłowska - awatar
Janina Terpiłowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij