Zbiórka Wspomóż kota Filemona - miniaturka zdjęcia

Wspomóż kota Filemona

Zbiórka Wspomóż kota Filemona - zdjęcie główne

Wspomóż kota Filemona

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Mariola Strzeblińska - awatar

Mariola Strzeblińska

Organizator zbiórki

Kocur Filemon jest okolicznym rozrabiaką, został znaleziony jako kocię około 2 miesięczne na terenie działek w Poznaniu przy ul. Serbskiej.Kotek zżył się z mieszkańcami i żyje sobie polując na szkodniki i mając kilka domków, gdzie zawsze czeka na niego miska z jedzeniem. Był dokarmiany przez właścicieli ogródków działkowych i żył sobie tak od 3 lat.

Niestety jak to dziki kocur lubił się zapuszczać wszedzie tam gdzie jedzenie. Śmietniki są po drugiej stronie ulicy przy osiedlu i to tam został znaleziony przez moją mamę. Kotek został potrącony i obecnie posiada kilka złamań w tym szczęki oraz trzech kończyn. Sprawcy nie udało się ustalić, po telefonie na policję usłyszałam, że jeśli nie ma tam kamer i nie widać zdarzenia to się tym nie zajmą. Obecnie Filemon znajduję się w klinice weterynaryjnej po pierwszej operacji ratującej jego życie, niestety Filemon potrzebuję 3 operacji aby poskładać kości, operacje są kosztowne a nie stać nas na opłacenie całości oraz rehabilitacji .

Weterynarz twierdzi, że w obecnym stanie kotek nie będzie w stanie chodzić o ile kości się zrosną nieprawidłowo.

Jeśli możesz daj Filemonowi szanse chodzić .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Mariola Strzeblińska - awatar

Mariola Strzeblińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij