Zbiórka Syntetyzator mowy dla Filipa - zdjęcie główne

Syntetyzator mowy dla Filipa

2 443 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kaja Brzezińska-Zabawa - awatar

Kaja Brzezińska-Zabawa

Organizator zbiórki

Historia Filipka

Filip urodził się 6 września 2007 roku. Cierpi na autyzm wczesnodziecięcy – całościowe zaburzenie rozwoju oraz niedorozwój móżdżka. Nie mówi. Ma problemy w kontaktach społecznych. Na niepokój reaguje krzykiem i płaczem.Żyje w swoim świecie.

Kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie synka nasz świat się zawalił. Nie wiedzieliśmy co to za choroba, nie wiedzieliśmy co nas czeka. Wszystkiego musieliśmy dowiedzieć się sami, sami pogodzić się z tym co spotkało nasze dziecko. 

Zdjęcie opisu zbiórki Syntetyzator mowy dla Filipa

Najgorsza jest niepewność

Co będzie z Filipkiem kiedyś - kiedy nas zabraknie? 

Staramy się wykorzystać czas jak najlepiej. Jako rodzice robimy wszystko aby zapewnić Filipkowi jak najlepszy rozwój, jednak ogromne koszty rehabilitacji i leczenia medycznego przekraczają nasze możliwości finansowe.

Autyzm to bardzo ciężka choroba, wymaga wielu godzin intensywnej pracy pod okiem różnych specjalistów. Ta praca to jednak ogromna szansa dla naszego synka, aby mógł robić dalsze postępy.             

Zdjęcie opisu zbiórki Syntetyzator mowy dla Filipa

Pomóżcie nam w tej nierównej walce!

Chcielibyśmy prosić wszystkich ludzi z dobrym sercem o pomoc w opłaceniu chociaż jednego wyjazdu na turnus rehabilitacyjny dla dzieci z autyzmem. W ośrodku ZABAJKA 2 w Złotowie nasz synek będzie poddany intensywnej rehabilitacji przez dwa tygodnie - to dla niego ogromna pomoc!

Kochamy naszego synka i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby mógł normalnie żyć. 

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłatę!

Zdjęcie opisu zbiórki Syntetyzator mowy dla FilipaZdjęcie opisu zbiórki Syntetyzator mowy dla Filipa

Aktualizacje


 • Kaja Brzezińska-Zabawa - awatar

  Kaja Brzezińska-Zabawa

  21.02.2019
  21.02.2019

  Ponieważ syntetyzator mowy naszego synka uległ zniszczeniu chcemy zebrać środki na nowy i jest to obecnie nasz priorytet. Ponieważ Filip komunikuję się z nami tylko za pomocą syntetyzatora - jego brak budzi w nim ogromną frustrację i niepokój. Koszt nowego sprzętu to 6.500zł. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  22.02.2019
  22.02.2019

  Życzę dużo siły i wszystkiego co najlepsze dla synka :)

  • Kaja Brzezińska-Zabawa - awatar

   Kaja Brzezińska-Zabawa - Organizator zbiórki

   23.02.2019
   23.02.2019

   Bardzo dziękujemy. Pozdrawiam serdecznie.

2 443 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kaja Brzezińska-Zabawa - awatar

Kaja Brzezińska-Zabawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Szkoła Podstawowa nr 63 z OI w Szczecinie - awatar
Szkoła Podstawowa nr 63 z OI w Szczecinie
375
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij