Zbiórka Koszty leczenia (Filipiny) - zdjęcie główne

Koszty leczenia (Filipiny)

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Aga Doberschuetz - awatar

Aga Doberschuetz

Organizator zbiórki

Drodzy, kto mnie zna ten wie, że 2,5 roku mieszkałam i pracowałam na Filipinach. Poznałam tam dobrych ludzi, którzy często żyją bardzo skromnie, a mimo to nigdy nie narzekają. Są wdzięczni za każdy dzień, za zdrowie, za pracę, jedzenie... Ci, którzy mają tak niewiele potrafią dzielić się z innymi.

Mimo, iż od kilku lat jestem już w Polsce, nadal mam kontakt z ówczesnymi współpracownikami, przyjaciółmi. Pomagam jak mogę - np. zorganizowałam akcję darmowego badania wzroku w Cebu (https://www.facebook.com/OkularyDlaFilipin/). 

Tym razem nie jestem w stanie pomóc sama - nieszczęście spotkało jednego z byłych współpracowników. Boboy Laude stracił w pożarze cały swój skromny dobytek. Wraz z paszportem z wizą i pozwoleniem na pracę za granicą. Teraz znów musi zaczynać od zera.

Na dodatek Boboy uległ poparzeniom drugiego stopnia i przebywał w szpitalu. Dług za leczenie będzie spłacał długo... Jeżeli możecie, wesprzyjcie jakąkolwiek kwotą tę zbiórkę! Pieniądze wyślę lub przekażę przez kogoś bezpośrednio do Boboya i jego córki Ivy (którzy poprosili mnie o pomoc), by mogli choć częściowo spłacić długi i zacząć odbudowywać życie na nowo. 

Kwota podana wyżej jest symboliczna, budowa domu na Filipinach to jakieś 20.000 PLN. Ale każde wsparcie będzie dla Nich znaczące. Dziękuję z serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aga Doberschuetz - awatar

  Aga Doberschuetz

  24.05.2017
  24.05.2017

  Piękne podziękowanie od Boboya za otrzymaną pierwszą transzę pieniędzy :

  "its a big money for me mam i can start to build my little house for my family thank you so much god bless you all.
  salamat mam but because of the people who helping me i still have the strength to fight what is happening to me."

  I ja Wam wszystkim dziękuję! Razem można wiele zdziałać :) zbieramy dalej!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dariusz Metel - awatar

  Dariusz Metel

  29.05.2017
  29.05.2017

  Wierzymy ze każde dobro powraca. A rodzinie Boboy Laude i jemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia . Twoje serce dla dzieci z Filipin cieszymy się że mogliśmy pomóc . Wszystkiego najlepszego.

 • Dariusz Metel - awatar

  Dariusz Metel

  20.05.2017
  20.05.2017

  pomagam.pl/sercedlafilipin pomagamy bo dobro trzeba pomnaźać a nadmiarem sie dzielić. ❤❤

 • Dariusz Białkowski - awatar

  Dariusz Białkowski

  17.05.2017
  17.05.2017

  Przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Reszta powoli się jakoś wyprostuje.

  • Aga Doberschuetz - awatar

   Aga Doberschuetz - Organizator zbiórki

   18.05.2017
   18.05.2017

   Serdeczne dzięki!!!!!!!

 • Urszula Zydorczak - awatar

  Urszula Zydorczak

  14.05.2017
  14.05.2017

  Powodzenia !

  • Aga Doberschuetz - awatar

   Aga Doberschuetz - Organizator zbiórki

   18.05.2017
   18.05.2017

   :*

 • Dariusz Metel - awatar

  Dariusz Metel

  11.05.2017
  11.05.2017

  Akcja "Serce dla dzieci z Filipin " pomagam.pl/sercedlafilipin Także dołącza się do tej jakże ważne akcji . Nie ma takiej biedy na świecie aby nie podzielić się z inna biedą nie wystarczy być najlepszym na świecie trzeba być najlepszym dla świata . Każde nasze wpłaty do końca Maja będziemy przekazywać na ten ważny cel . życzymy powodzenia !

  • Aga Doberschuetz - awatar

   Aga Doberschuetz - Organizator zbiórki

   18.05.2017
   18.05.2017

   Już nie wiem jak dziękować :*

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Aga Doberschuetz - awatar

Aga Doberschuetz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Tomek Chwalisz - awatar
Tomek Chwalisz
10
Robert - awatar
Robert
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jaszczurka - awatar
Jaszczurka
10
Dariusz Metel - awatar
Dariusz Metel
296
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij