Zbiórka II rok na studiach koreańskich - miniaturka zdjęcia

II rok na studiach koreańskich Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka II rok na studiach koreańskich - zdjęcie główne

II rok na studiach koreańskich

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Nowak - awatar

Paulina Nowak

Organizator zbiórki

Mam na imię Paulina, mam 21 lat. Do niedawna w moim życiu był głównie sport - trenowałam kajakarstwo. W gimnazjum i szkole średniej poswiecalam 4 godziny dziennie na treningi, a na obozach przygotowywawczych spędzałam 3/4 roku. Niestety wypadek, w którym potrącił mnie samochód sprawił, że moja kariera kajakarki się zakończyła. Jednak nie odeszłam od sportu - obecnie pływam dla Uniwersytetu, myśle o spróbowaniu swoich sił w triathlonie, a moją pasją jest Ratownictwo Wodne. Tak, oprócz pracy, to również sport :) Mam za sobą już trzy sezony nad morzem, a w okresie zimowym pracuje na basenie. 

Zawsze marzylam o tym, by oprócz hobby, które chciałabym rozwijać, w przyszłości być też wykształconą kobietą. Studiuję dwa kierunki. Kończę obecnie kolejny rok na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dobrymi wynikami, niestety minimalnie brakującymi do uzyskania stypendium (0,2 do średniej stypendialnej!). Drugim z moich kierunków jest filologia koreańska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na filologii koreańskiej, oprócz języka koreanskiego, uczymy się także o koreańskiej kulturze, historii, ale obowiązuje nas również język chiński. Jest to kierunek w trybie wieczorowym, ponieważ wymiar godzin tak wymagajacej filologii nie pozwoliłby mi na łączenie dwóch studiów dziennych na raz. Co za tym idzie- owe studia są płatne. Opłata semestralna wynosi 2750zł, co w formie ratalnej daje 687,50zł miesięcznie. Przy moim obecnym trybie życia - tj. dwóch kierunkach, co wiąże się z pobytem na uczelni od rana do godzin wieczornych, ciężko jest zarobić na opłaty za studia. Na prace zostają mi tylko weekendy, a muszę też znaleźć czas na naukę, pisanie prac i przygotowanie do zaliczeń, egzaminów. Nie mówiąc już o treningach czy spotkaniach ze znajomymi, bo to graniczy z cudem. 

Jestem po moim pierwszym takim roku, okazał się być bardzo ciężki. Wszystkie swoje oszczędności wydałam na studia koreańskie i nie chciałabym ich porzucać, skoro zaszłam już tak daleko, poświęciłam tyle czasu na naukę i zainwestowałam w nie taką sumę. Moich rodziców niestety nie stać, by opłacali mi studia. Dlatego chciałabym prosić Was o pomoc i wsparcie w mojej dalszej drodze przez studia. Chciałabym mieć możliwość kontynuacji filologii koreańskiej, która może być rewelacyjnym startem w przyszłość. 

Kazdemu, który przyczyni się do mojego rozwoju i wesprze szansę na dalsze kształcenie - serdecznie dziękuje!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Nowak - awatar

Paulina Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij