Zbiórka II rok na studiach koreańskich - miniaturka zdjęcia

II rok na studiach koreańskich

Zbiórka II rok na studiach koreańskich - zdjęcie główne

II rok na studiach koreańskich

0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Nowak - awatar

Paulina Nowak

Organizator zbiórki

Mam na imię Paulina, mam 21 lat. Do niedawna w moim życiu był głównie sport - trenowałam kajakarstwo. W gimnazjum i szkole średniej poswiecalam 4 godziny dziennie na treningi, a na obozach przygotowywawczych spędzałam 3/4 roku. Niestety wypadek, w którym potrącił mnie samochód sprawił, że moja kariera kajakarki się zakończyła. Jednak nie odeszłam od sportu - obecnie pływam dla Uniwersytetu, myśle o spróbowaniu swoich sił w triathlonie, a moją pasją jest Ratownictwo Wodne. Tak, oprócz pracy, to również sport :) Mam za sobą już trzy sezony nad morzem, a w okresie zimowym pracuje na basenie. 

Zawsze marzylam o tym, by oprócz hobby, które chciałabym rozwijać, w przyszłości być też wykształconą kobietą. Studiuję dwa kierunki. Kończę obecnie kolejny rok na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dobrymi wynikami, niestety minimalnie brakującymi do uzyskania stypendium (0,2 do średniej stypendialnej!). Drugim z moich kierunków jest filologia koreańska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na filologii koreańskiej, oprócz języka koreanskiego, uczymy się także o koreańskiej kulturze, historii, ale obowiązuje nas również język chiński. Jest to kierunek w trybie wieczorowym, ponieważ wymiar godzin tak wymagajacej filologii nie pozwoliłby mi na łączenie dwóch studiów dziennych na raz. Co za tym idzie- owe studia są płatne. Opłata semestralna wynosi 2750zł, co w formie ratalnej daje 687,50zł miesięcznie. Przy moim obecnym trybie życia - tj. dwóch kierunkach, co wiąże się z pobytem na uczelni od rana do godzin wieczornych, ciężko jest zarobić na opłaty za studia. Na prace zostają mi tylko weekendy, a muszę też znaleźć czas na naukę, pisanie prac i przygotowanie do zaliczeń, egzaminów. Nie mówiąc już o treningach czy spotkaniach ze znajomymi, bo to graniczy z cudem. 

Jestem po moim pierwszym takim roku, okazał się być bardzo ciężki. Wszystkie swoje oszczędności wydałam na studia koreańskie i nie chciałabym ich porzucać, skoro zaszłam już tak daleko, poświęciłam tyle czasu na naukę i zainwestowałam w nie taką sumę. Moich rodziców niestety nie stać, by opłacali mi studia. Dlatego chciałabym prosić Was o pomoc i wsparcie w mojej dalszej drodze przez studia. Chciałabym mieć możliwość kontynuacji filologii koreańskiej, która może być rewelacyjnym startem w przyszłość. 

Kazdemu, który przyczyni się do mojego rozwoju i wesprze szansę na dalsze kształcenie - serdecznie dziękuje!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Nowak - awatar

Paulina Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij